Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pomocy! w miejscu, gdzie są nazwiska...ja jako kobieta wpisuję nazwisko panieńskie...są tam dwie rubryki " Other Given Names Used" i " Other Surnames Used"...mam wpisać swoje panieńskie nazwisko w obu miejscach? Jak wpisuję tylko w "Surnames" to wyskakuje mi błąd , Ze nie zaznaczyłam w "Names" też. Błagam o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie.

Czytam te wszystkie wpisy ale nie ma tu tematu który mnie interesuje, a mianowicie chcę umówić sie na wizytę z konsulem razem z moją rodzinką.

Jest we wniosku punkt by podać osoby które będą ze mną podróżowały, ale niestety nie ma nic poza tym, tzn. nie chcą by wkleić ich zdjęcia czy choćby podać numery paszportów.

Nie dokończyłem wypełniać swojego wniosku właśnie z tego powodu, zatrzymałem się przy ostatnim punkcie i zastanawiam się co dalej... Czy po zakończeniu mojego pojawią się wnioski dla wpisanych wcześniej członków rodziny, by je dokończyć i załączyć zdjęcia, czy też trzeba za nich wypełniać nowe (osobne) wnioski.

Chiałbym byśmy na rozmowę podeszli razem a nie w jakich zupełnie innych terminach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał rację kolega sly6, dziękuję bardzo za pomoc.

Pewnie wyjdę teraz na nieudacznika, ale mam jeszcze jeden problem...

Mianowicie nie akceptuje mi numerów wpłat zrobionych oczywiście w Banku Pocztowym.

Czyli rozmowy z konsulem nie mam nadal umówionej, mimo że wpłata była zrobiona dokładnie tydzień temu.

Doszedłem wpisując te numery do jakiejś pozycji "DropBox Confirmation Latter". Wchodziły normalnie i dalej kicha.

Być może kilka pozycji wcześniej na takim żółtym polu zaznaczyłem "tak" i posłało mnie do tego "Drop...."

Jeśli potraficie to poradźcie co dalej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...