Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serio chcesz kłamać ?

Witam, kłamać nie chcę, więc jeżeli to zaszkodziłoby córce to zrezygnuję ze starań o wizę. Moje pytanie jest konkretne i proszę o opinię w tej sprawie. Być może znasz osoby, które miały dzieci nielegalnie w USA, a wizę otrzymały?

sobie za to zaszkodzisz piszac,mowiac nie prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich użytkowników forum. Zwracam się do was z kilkoma pytaniami, które mam nadzieję pomożecie mi rozwiązać.

1. Planuje wraz z kumplem odwiedzić na około 2 miesiące podczas wakacji mojego brata który przebywa w Stanach i tu pytanie. Czy skoro będziemy składać wniosek na przebywanie u tej samej osoby i prawdopodobnie lecieć tym samym samolotem ( zależy to od zdania egzaminów w sesji ), na pytanie w Travel Companions Information i Persons travelling with you. Mamy odpowiedzieć, że podróżujemy razem czy lepiej wniosek złożyc osobno?

2. W pytaniu o nazwiska matki podawać nazwisko panieńskie?

3. W pytaniu o status osoby do której lecę mam zaznaczyc NONIMIGRANT, jeżeli ta osoba jest studentem ( czy Other )? I czy zmiana jej statusu z turysty na studenta może mieć wpływ na rozpatrzenie naszego wniosku i zadawania jakiś szczególnych pytań wobec nas :-) ?

4. Rozumiem, że jeżeli studiuję na 2 uczelniach a jest możliwość opisania tylko jednej to mam się tym nie przejmować.

5. Na pytanie: Q: Have you attended any educational institutions at a secondary level or above? Mam wpisać date ukończenia szkoły średniej, a aktualnych studiów i planowanego ich zakończenia mam nie wpisywać, bo w Date of Attendance To można maksymalnie wpisać datę dnia uzupełniania wniosku. ( autorowi wkradł się tam błąd gdyż zdublował 2 krotnie pytanie Date of Attendance From )

Dziękuję za odpowiedzi na powyższe pytania i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp 1 tam jest pytanie czy bedziesz z kims lecial a nie aplikowal razem ,od Ciebie zalezy co wpiszesz ale ludzie wpisuja ze leca razem aby nie robic zamieszania

odp2 a masz pytanie o nazwisko panienskie matki?

odp3 jak nie ma tam innej mozliwosci to zaznaczasz nonimigrant i czasami ma znaczenie ze ktos tak zrobil,ze zmienil status w USA,bo ta osoba leciala turystycznie i miala wrocic na czas a Ty jak wypadniesz na rozmowie to zobaczysz.

odp4 wpisujesz jedne aby studia

odp5 tak masz wpisac we wniosku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy u kogos rownierz wystepuje ten problem przy probie wgrania zdjecia ?

Application Error
An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site administrator; no further action is required. To retrieve your DS-160 application, please enter your Application ID.
Dodam ze zdjecie spelnia wymagania ,
Your photo has successfully been uploaded and passed all quality checks. Your photo submission has been accepted.
Lecz gdy klikne continue using this photo za kadzym razem mam ten blad. Probowalem juz inna przegladarka z innego kompa nic nie pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał jakieś uwagi, krytykę i inne takie, to proszę się nie krępować ;)

Witam własnie próbuje od dwóch dni wypełnić ten diabelski wniosek i brak mi już siły.Dzisiaj po dodaniu zdjęcia i chęci przejścia do dalszej części pojawił się komunikat : "POJAWIŁ SIĘ BŁĄD PODCZAS WYPEŁNIANIA PODANIA.ZOSTAŁ ZGŁOSZONY DO ADMINISTRATORA SIECI".Co teraz ? powoli odchodzą mi chęci na wizę -ale szkoda mi kasy którą zapłaciłam...proszę o jakąś podpowiedz

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...