Skocz do zawartości

Dropbox Confirmation Letter


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z umówieniem rozmowy w konsulacie. Po zalogowaniu się na stronie, wprowadzeniu swoich danych, typu wizy, kodu z potwierdzenia płatności, wyświetla mi się DropBox confirmation letter, co jest ostatnim krokiem. Po kliknięciu 'wyznacz spotkanie' od nowa muszę wprowadzać dane do formularzy, a nigdzie więcej na swoim koncie nie widzę możliwości umówienia rozmowy. Czy to potwierdzenie nie powinno się wyświetlać tylko osobom, które są zwolnione z rozmowy z konsulem?

Proszę o pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Witam, mam problem z umówieniem rozmowy w konsulacie. Po zalogowaniu się na stronie, wprowadzeniu swoich danych, typu wizy, kodu z potwierdzenia płatności, wyświetla mi się DropBox confirmation letter, co jest ostatnim krokiem. Po kliknięciu 'wyznacz spotkanie' od nowa muszę wprowadzać dane do formularzy, a nigdzie więcej na swoim koncie nie widzę możliwości umówienia rozmowy. Czy to potwierdzenie nie powinno się wyświetlać tylko osobom, które są zwolnione z rozmowy z konsulem?

Proszę o pomoc! :)

Hej, właśnie próbowałam umówić sie na rozmowe z konsulem i przytrafiło mi się dokłądnie to samo. A jestem pewna, ze do tej procedury sie nie kwalifikuje bo moja ostatnia wiza B2 byla wydana na krócej niż 10 lat i zmienilam nazwisko. Jak ty sobie z tym poradziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Mam taki sam problem a mianowicie po wykonaniu wszystkich poleceń wyskakuje mi tylko DropBox Confirmation i nie mogę się umówić na rozmowę.

Wg tej strony: http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visarenew.asp spełniam wymagania na opcję "brak konieczności przeprowadzenia rozmowy", ale wg tego co jest napisane na tym "DropBox Confirmation" nie spełniam ponieważ jest tam zastrzeżenie, że ostatnia wiza B2 musiała być wydana na okres NIE krótszy niż 10 lat co nie jest podane na tej pierwszej stronie. Moja była wydana na rok.

Więc do którego regulaminu mam się odnieść?

Miał ktoś taki problem może?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, dostałem wizę turystyczną na rok, 2 tygodnie temu mi się skończyła. Podczas wypełnienia wniosku o rozmowę z konsulem dostałem wiadomość że tak naprawdę nie muszę umawiać tego spotkania tylko mogę załatwić wszystko przez funkcję drop-box. Jednak tutaj na forum przeczytałem, że takie coś dotyczy tylko osób które dostały wizę na 10 lat. Jednak patrząc na kategorie wymagań do dropboxa spełniam kategorię 3. To jak w koncu z tym jest? Musze jechać na spotkanie z konsulem?

 

Osoby, które odnawiają wizę wydaną po 10 grudnia 2007 roku, ich dane osobowe nie uległy zmianie, paszport z poprzednią wizą amerykańską nie został zagubiony/skradziony i które spełniają wszystkie poniższe kryteria:

  • Uzyskali wizę po 10 grudnia 2007r. i przeszli procedurę skanowania 10 odcisków palców. (POZYTYWNE)
  • Ubiegają się o wizę w tej samej kategorii jak poprzednia wiza. (POZYTYWNE)
  • Od wydania ostatniej wizy nie otrzymali odmowy wydania wizy. (POZYTYWNE)
  • Ubiegają się o wizę w placówce konsularnej właściwej dla ich miejsca stałego zamieszkania. Obcokrajowcy powinni przedstawić kopię karty pobytu. (POZYTYWNE)
  • Osoby ubiegające się o wizy J lub F, które kontynuują ten sam program studiów lub kurs nauki i są sponsorowane przez tę samą organizację lub uczęszczają do tej samej szkoły. Numer SEVIS na poprzednim oraz nowym formularzu DS-2019 (wizy J) lub I-20 (wizy F) musi być taki sam.

     Ponadto:

  • Ubiegają się o nową wizę w ciągu 12 miesięcy od czasu wygaśnięcia poprzedniej wizy(POZYTYWNE)
  • Ubiegając się o poprzednia wizę otrzymali bezpośrednio od pracownika konsularnego broszurę Williama Wilberforce’a (dotyczącą praw pracowniczych oraz handlu ludźmi) 
  • Nie ubiegają się wizę J-1 dla uczestników programu „Praca i Podróże” (Summer Work and Travel).
  • Osoby ubiegające się o wizy B1/B2, C1/D, M oraz I - ubiegają się o nową wizę w ciągu 12 miesięcy od czasu wygaśnięcia poprzedniej wizy. (POZYTYWNE)
  • Osoby ubiegające się o wizy E, H, L, O, P, i  R (w oparciu o petycję) ubiegają się o nową wizę w ciągu 12 miesięcy od czasu wygaśnięcia poprzedniej wizy.     
    • Ponadto ubiegający się o wizę H otrzymali bezpośrednio od pracownika konsularnego broszurę Williama Wilberforce’a (dotyczącą praw pracowniczych oraz handlu ludźmi) przy ubieganiu się o poprzednią wizę H.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...