Skocz do zawartości

Gdzie Jechac Auckland Czy Wellington ?


kanadol

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem wize w programie working holiday 2013.

Mam dylemat jakie miasto wybrac na poczatek ? Lubie duze miasta, a niestety takich jest bardzo malo w N.Z.

Glownie rozwazam Auckland lub Wellington.Chcialbym szukac pracy w budowlane, glownie szpachlowanie, malowanie.

Gdzie pod wzgledem pracy jest lepiej ?

Moze ktos z forumowiczow byl w jednym z tych miast i cos doradzi ?

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hey,

Ja akurat nie byłem w NZ ale w przyszłości planuję też jechać na ten program. Myślę, że jak lubisz duże miasta to tylko Auckland, które jest największe tam a i tak nie wiem czy można je nazwać dużym miastem. A o pracę na pewno też będzie łatwiej im większe miasto. A kiedy wyjeżdżasz? Dużo zapłaciłeś za bilet? Jako, że sam chcę jechać będę wdzięczny za każde wskazówki, info itp. jak to wszystko sie Tobie układa :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze biletu, ale koszt cos kolo 3000zl w jedna strone z Anglii.

Planuje sie ruszyc cos kolo lipca, sierpnia, ale wczesniej chyba zachacze o Australie do Melbourne, bylem w grudniu w Sydney i bardzo mi sie podobalo.

Interesuje mnie tylko Auckland, z racji tego ze jest to jedyne miasto w N.Z., zawsze zylem w duzych miastach i dobrze sie czulem.

Odezwij sie koncem sierpnia do mnie, to jakies info zawsze Ci zapodam.

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tą Australią po drodze. Też postaram się tak zrobić jak już będę się wybierał. Mam nadzieję, że ten program jeszcze bedzie istnial za 2,3 lata. Odezwę się w sierpniu jak nie zapomnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...