Skocz do zawartości

Jakie Produkty Spożywcze Można Przywieźć Do Stanów?


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Violonczela

czy w bagażu podręcznym mogę przewiźć swobodnie 1 l żubrówki ;) i polskie cukierki (krówki, szklaki ?), czy lepiej dać to do rejestrowego? Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w bagażu podręcznym mogę przewiźć swobodnie 1 l żubrówki ;) i polskie cukierki (krówki, szklaki ?), czy lepiej dać to do rejestrowego? Miłego dnia :)

W bagażu podręcznym nie można mieć żadnego płynu powyżej 50 ml (zaliczają się do tego nawet takie rzeczy jak podkład, mleczko do twarzy, żel do włosów itd.), po prostu przy pierwszej kontroli miałabyś to zabrane na 100% Chyba, że chcesz kupić alkohol w samolocie, wtedy to co innego. Cukierki możesz, tylko radzę kupić takie zapakowane hermetycznie w folię, żeby np. pies na lotnisku ich nie wyczuł, nie dlatego że są zakazane, ale dlatego, że też mogą kazać Ci je wyrzucić (bo jak pies poczuł, to może coś w nich jest), a poza tym to dodatkowy stres ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Z tego, co się orientuję, to nie 50ml, ale 100ml.

Ale jeśli kupisz żubrówkę na bezcłowym, to będziesz mogła ją przewieźć.

ciągnąc temat alkoholu..;)

Czyli, kupując w strefie bezcłowej mogę go spokojnie wnieść na pokład. Natomiast, jeśli kupię go gdzieś indziej, to tylko w rejestrowym, tak ?

Już widzę problemy..,jak ja się pomieszczę w tej walizce...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągnąc temat alkoholu..;)/>

Czyli, kupując w strefie bezcłowej mogę go spokojnie wnieść na pokład. Natomiast, jeśli kupię go gdzieś indziej, to tylko w rejestrowym, tak ?

Już widzę problemy..,jak ja się pomieszczę w tej walizce...;)/>

tak, ale jak się przesiadasz w USA musisz wsadzić do rejestrowego po odebraniu bagażu i przed jego ponownym oddaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak się przesiadasz w USA musisz wsadzić do rejestrowego po odebraniu bagażu i przed jego ponownym oddaniem.

a właśnie

Violonczela, Ty ze Sjalu to pieszkom, czy Cię ktoś odbiera?

bo z tego co widze to sie Violonczela raczej nie bedzie przesiadac w USA

no i jeszcze jedno

na forum jest dział "Tematy związane z poszczególnymi stanami / Washington"

musimy koniecznie rozruszać ten dział - nie zapomnij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...