Skocz do zawartości

Letnia Szkoła/przedszkole Z Polish Speaking Staff W Miami


4larks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z powodu wyjazdu służbowego mojego męża spędzimy około 2,5 miesiąca w miami od polowy czerwca z 2 synkami (7 i 4 lata). Chciałabym aby skorzystali z tego pobytu i podszkolili angielski (obecnie maja codziennie zajęcia z angielskiego w przedszkolu więc podstawy znają). W związku z tym szukam miejsca w Miami gdzie mogliby chodzić codziennie na kilka godzin, pobyć z rówieśnikami, spedzac czas na zabawie i osluchiwac się z językiem. Zależy mi aby był tam ktoś na miejscu mówiący w języku polskim bo młodszy synek na pewno jeszcze sobie nie poradzi w zupelnie nowym srodowisku bez mozliwosci wyrażenia swoich potrzeb i ich zrozumienia. Zaznaczam ze nie szukam polskiej szkoły.

Szukam rownież jakiegoś fitness klubu gdzie podczas zajęć dla dorosłych dzieci rownolegle moga spędzić czas w jakieś sali zabaw pod opieka osoby dorosłej

Jeżeli ktokolwiek z Państwa mogłyby mi coś polecić lub doradzic będę bardzo wdzięczna

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...