Skocz do zawartości

Praca W Kalifornii


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie pracy. Skończę liceum w tym roku. Chciałabym wyjechać do Kalifonii do pracy. Mój chłopak mieszka tam. Chce zapytac czy jest to w ogóle mozliwe, abym dostała sie do USA do samej pracy powiedzmy na 1 rok. Mam zamiar zacząc studia i nawet, jesli by to było mozliwe po pracy, w USA. Znam mniej-więcej kategoprie wizowe, ale czy dostane jakąkolwiek z nich jesli chce jechac do samej pracy nie mając zaczetych studiów w Polsce ani nigdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No tak... Najprostsze rozwiazanie. A czy np. Moglabym wyjechac na wizie turystycznej a przebywajac tam zmienic na wize pracownicza jesli znalazlabym prace? Albo na studencka?

Najpierw znajdujesz pracodawcę który występuje o wizę pracowniczą dla Ciebie udowadniając ,że jesteś osobą o bardzo wysokich kwalifikacjach w danym kierunku i nie można znaleźć nikogo w USA na Twoje miejsce ( praktycznie nie realne).

Jeśli chcesz się ubiegać o wizę studencką musisz określić którą uczelnię w USA wybrałaś i opłacić koszty nauki.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/kategorie-wizowe/studenci-i-pracownicy-naukowi.html#F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Najprostsze rozwiazanie. A czy np. Moglabym wyjechac na wizie turystycznej a przebywajac tam zmienic na wize pracownicza jesli znalazlabym prace? Albo na studencka?

Prawie na pewno nie kwalifikujesz się na wizę pracowniczą.... Zresztą H-1B w tym roku skończyły się po 5 dniach, następne za rok... Poza tym zobacz wyżej co Darek pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...