Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Chodzi mi o numer widzę że numery są 14 cyfrowe i zaczynają się 2014EU .

Mój numer zaczyna sie 20141YDXXXXXDJVT i ma 16 cyfr .

Coś jest nie tak.

to jest Confirmation Number a nie Case Number - Case Number znajdziesz na stronie z informacją że Twój wniosek przeszedł do dalszego procedowania. Case Number ma format: 2014EUXXXXXXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, o co chodzi? Apilokowałem z Polski wpisałem swoje dane wyskoczyło mi coś takiego...

HANY MSRY AZIZ

11NAGUIB MAHFOUZ

QENA, ABO TESET 83661

EGYPT

Dear HANY MSRY AZIZ,

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2014(October 1, 2013 to September 30, 2014). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please print out this letter and take it with you to your visa interview.

Approximately 125,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov.

Please be advised that your case will not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. Once your interview is scheduled, you will receive a notification message at the e-mail address you provided when you submitted your initial application.

If it should be necessary to contact the Kentucky Consular Center about your case, you must always refer to your name and case number as they appear below. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the Kentucky Consular Center. Case Number: 2014AF00008086 Principal Applicant Name: AZIZ, HANY MSRY Preference Category: DV DIVERSITY Foreign State Chargeability: EGYPT Post: CAIRO

You may call the Kentucky Consular Center at (+1) 606-526-7500 between 7:30am and 4:00pm EST. E-mail inquiries should be addressed to KCCDV@state.gov.

HANY MSRY AZIZ

11NAGUIB MAHFOUZ

QENA, ABO TESET 83661

EGYPT

2014AF00008086

To nie moje dane... Wpisałem ponownie swoje dane do logowania i...

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

O co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, o co chodzi? Apilokowałem z Polski wpisałem swoje dane wyskoczyło mi coś takiego...

...

To nie moje dane... Wpisałem ponownie swoje dane do logowania i...

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

O co chodzi??

Pewnie serwery są teraz przeciążone i strona wariuje, z tego co widzę, niestety nie zostałeś wylosowany. To co otworzyło Ci się wcześniej to chyba było nie Twoje konto.. zaloguj się jeszcze raz, żeby sprawdzić czy na pewno ten wynik jest już ostateczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy, co za emocje!!

Czytam i czytam, 95% nie wylosowano, przykro i jednocześnie promyk nadziei, że może mnie akurat się poszczęści ;)

W końcu sprawdzam pierwszy status, mojej pełnoletniej córki, "Has not..."

Sprawdzam następny, mojej żony, "Has not..."

I co teraz mam zrobić?! Sprawdzić w końcu swój? Przecież jak będzie to samo to się wku... zdenerwuję ;):D

Co za emocje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok w dupe.. Może ci którzy składają dla jaj podania, mają do tego prawo, ale boli takich jak ja kiedy pisze, że on nie wie czy chce wyjeżdżać, bo w Polsce mu dobrze ;/ Trzeba dalej dla holendra zapie przać.. A miał być trucker..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok w dupe.. Może ci którzy składają dla jaj podania, mają do tego prawo, ale boli takich jak ja kiedy pisze, że on nie wie czy chce wyjeżdżać, bo w Polsce mu dobrze ;/ Trzeba dalej dla holendra zapie przać.. A miał być trucker..

k11h, ja też nastawiałem się na Trucker'a :)

Tylko coś mnie na razie nie ciągnie, by sprawdzić swój status :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze, starałam się z całej siły nie nastawiać ale ... no rozczarowanie jest, może nie jest bardzo silne bo starałam się zachować zdrowy rozsądek ale jednak jest. A tak chciałam być bliżej młodej, zapewnić jej spokojne skończenie szkoły... ciężko jej tam beze mnie trochę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...