Skocz do zawartości

Dv-2015 Czy Się Odbędzie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale kochani ...wezcie sobie kartke papieru podzielcie ja na pol napiszcie za i przeciw wyjazdowi do usa...u mnie na "zA" jest 0 powodow....jest same przeciw...daleko od Polski ( kto nie byl na emigracji niech sie nie wypowiada i nie cwaniakuje typu " ja tesknic nie bede" )...koszt ubezpieczenia olbrzymi ...zarobki takie sobie...slonce mam w hiszpani na teneryfie ...europa zjednoczona...pracuje w UK juz 8 lat..w USA bylem dwa razy ..oststni raz 5 lat ...wrocilem i ...wygralem zielona karte ...dziekuje ale nie skorzystam .....poza tym koszt emigracji do USA calej rodziny to okolo 10.000 $ ......tułaczka na poczatku nerwowka i ponizenie w konsulacie ...obled ...naprawde ..ten kto nie ma calej rodziny w usa i chce sie tam wybrac i emigrowac niech lepiej to przemysli ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tułaczka na poczatku nerwowka i ponizenie w konsulacie ...obled ...

O jakim poniżeniu w konsulacie mówisz?

A poza tym, jeśli tak bardzo Ci wadzi, że Stany tak daleko i w ogóle w rubryce ZA nie masz nic, to nie rozumiem sensu brania udziału w loterii zielonych kart. Oczywiście sam udział nie jest tożsamy z emigracją, ale jak nie chce się emigrować, to jaki sens brać udział w loterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim poniżeniu w konsulacie mówisz?

A poza tym, jeśli tak bardzo Ci wadzi, że Stany tak daleko i w ogóle w rubryce ZA nie masz nic, to nie rozumiem sensu brania udziału w loterii zielonych kart. Oczywiście sam udział nie jest tożsamy z emigracją, ale jak nie chce się emigrować, to jaki sens brać udział w loterii?

Asiu ..biore udzial w loterii dla fun i jak wygram nie korzystam..moge prawda ? takie moje hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się zyje obecnie UK warto przyjeżdżać ? nie oczekuje że wszystko dostane na lotnisku, chciałbym przyjechac, solidnie polpepszać swój język i pracować ?

w UK jest praca i zyje sie dobrze..zapraszam wszystkich...na granicy pokazujesz dowod osobisty !!! i praca nie wymaga zezwolenia..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu ..biore udzial w loterii dla fun i jak wygram nie korzystam..moge prawda ? takie moje hobby :)

w UK jest praca i zyje sie dobrze..zapraszam wszystkich...na granicy pokazujesz dowod osobisty !!! i praca nie wymaga zezwolenia.. :)

Pojadę do UK a potem moim jedynym hobby będzie aplikowanie o stałą rezydenturę w kraju do którego nie zamierzam emigrować i pisanie głupot na forum. Nie dziękuję. :) Poza tym brak możliwości wjazdu kazdego na dowodzie osobitym to za a nie przeciw emigracji do danego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę do UK a potem moim jedynym hobby będzie aplikowanie o stałą rezydenturę w kraju do którego nie zamierzam emigrować i pisanie głupot na forum. Nie dziękuję. :) Poza tym brak możliwości wjazdu kazdego na dowodzie osobitym to za a nie przeciw emigracji do danego kraju.

A czemu ludzie nie maja byc wolni i wjezdzac na dowod osobisty ? jakie to jest "przeciw" emigracji ?..to sie nazywa demokracja i wolnosc ...Obserwuje tu wpisy kolegow forumowiczow..poza kilkoma osobami siedza tu same zrzedy i sztywniaki ktore za grosz nie maja jakiegos optymizmu w sobie.Macie klapki na oczach...niech kazdy usiadzie i pomysli spokojnie..JAKI JEST CEL EMIGRACJI DO USA w tych czasach ludzi ktorzy tam nie maja nikogo ?. zaden ! Ameryka skonczyla sie poczytajcie wpisy piotrka1979 ...facet pisze prawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ludzie nie maja byc wolni i wjezdzac na dowod osobisty ? jakie to jest "przeciw" emigracji ?..to sie nazywa demokracja i wolnosc ...Obserwuje tu wpisy kolegow forumowiczow..poza kilkoma osobami siedza tu same zrzedy i sztywniaki ktore za grosz nie maja jakiegos optymizmu w sobie.Macie klapki na oczach...niech kazdy usiadzie i pomysli spokojnie..JAKI JEST CEL EMIGRACJI DO USA w tych czasach ludzi ktorzy tam nie maja nikogo ?. zaden ! Ameryka skonczyla sie poczytajcie wpisy piotrka1979 ...facet pisze prawde

Nie powiedziałem, że nie maja być wolni, tylko po co mam jechać do kraju gdzie na każdym kroku spotykam Polaków. Równie dobrze mogę nie wyjeżdżać z Polski. Zgadzam się, emigracja do USA się skończyła... dla przeciętniaków bez wykształcenia, ambicji i umiejętności. Nie patrz tylko na emigrację zarobkową.

Co jest sztywnością? To, że do Anglii nie chcę jechać żyć? A co mi za różnica czy w Anglii czy w USA z uwagi na dystans? W obydwu przypadkach muszę wsiąść w samolot? Że drożej? No przecież nie emigruje się, żeby żyć od pierwszego do pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że nie maja być wolni, tylko po co mam jechać do kraju gdzie na każdym kroku spotykam Polaków. Równie dobrze mogę nie wyjeżdżać z Polski. Zgadzam się, emigracja do USA się skończyła... dla przeciętniaków bez wykształcenia, ambicji i umiejętności. Nie patrz tylko na emigrację zarobkową.

Co jest sztywnością? To, że do Anglii nie chcę jechać żyć? A co mi za różnica czy w Anglii czy w USA z uwagi na dystans? W obydwu przypadkach muszę wsiąść w samolot? Że drożej? No przecież nie emigruje się, żeby żyć od pierwszego do pierwszego.

A co Ci Polacy przeszkadzaja ..nierozumiem tego zdania zupelnie ?...Ta niechec do rodakow jest przerazajaca...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...