Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

My mamy 12XXX i wizytę na 27 stycznia :lol:

Kurde, nie bardzo mi to pasuje ze względu na szkołę synka - jak można to przełożyć o np. miesiąc??? Ktoś coś chyba pisał wcześniej. Dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W sumie racja, tylko że nie chcemy wyjeżdżać w ostatniej chwili :)

Jakiś bufor czasowy by się przydał :)

Poza tym mam 28 lipca urodziny i chcę je spędzić w Polsce może ostatni raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie poprosić o przesunięcie rozmowy w ambasadzie. Na pewno miesiąc będzie ok. tylko trzeba wziąć pod uwagę, że im później tym mniej wiz do rozdania.

Albo wjechać na dwa tygodnie, a wrócić do US za kolejne pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, tylko że nie chcemy wyjeżdżać w ostatniej chwili :)

Jakiś bufor czasowy by się przydał :)

Poza tym mam 28 lipca urodziny i chcę je spędzić w Polsce może ostatni raz :D

To wogóle nie jedź na rozmowę, ani nie przesuwaj. Weź udział w DV 2016 to napewno obejdziesz urodziny jeszcze przynajmniej 2 razy w naszym pięknym landzie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy 12XXX i wizytę na 27 stycznia :lol:

Kurde, nie bardzo mi to pasuje ze względu na szkołę synka - jak można to przełożyć o np. miesiąc??? Ktoś coś chyba pisał wcześniej. Dajcie znać.

My przesunęliśmy rozmowę z tego samego powodu. Chcemy, żeby nasz synek skończył tutaj 3 klasę. Ale mieliśmy termin na grudzień, także musielibyśmy wyjechać w czerwcu. Teraz czekamy na zawiadomienie z ambasady o nowym terminie. Mamy mieć rozmowę w styczniu lub w lutym.

Wystarczy zadzwonić do ambasady i powiedzieć o co chodzi. Nie ma problemu z przełożeniem, szczególnie teraz. Później może być już problem, bo może zabraknąć wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te opowieści o Polakach w USA chyba trafione, bo już w Polsce się zaczyna wygryzanie....

Dzięki za jedną konkretną opowieść a resztę durnych docinek olewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...