Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ech, równo 7 dni temu wysłałem mailowo do KCC zapytanie, czy moje dokumenty do nich doszły i czy są poprawnie wypełnione. Do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi (oprócz automatycznego maila dziękujacego za zadanie pytania). Myślałem, że oni max po 5 dniach roboczych odpisują, a tu kompletnie nic :(

Z tego co zdołałem wyczytać na tym forum, to innym chyba dosyć szybko odpisywali na zadawane pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, równo 7 dni temu wysłałem mailowo do KCC zapytanie, czy moje dokumenty do nich doszły i czy są poprawnie wypełnione. Do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi (oprócz automatycznego maila dziękujacego za zadanie pytania). Myślałem, że oni max po 5 dniach roboczych odpisują, a tu kompletnie nic :(

Z tego co zdołałem wyczytać na tym forum, to innym chyba dosyć szybko odpisywali na zadawane pytania.

Nie masz się czym przejmować

Nam też odpisali dość późno.

Na pewno nie dostaniesz w odpowiedzi czy dokumenty są poprawnie wypełnione

Wszędzie czytam, że Eu ma duże numery i mam nadzieję, że nasz 26XXX będzie zaproszony początkiem roku

ps

Ciekawe są te teorie spiskowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym przejmować

Nam też odpisali dość późno.

Na pewno nie dostaniesz w odpowiedzi czy dokumenty są poprawnie wypełnione

Wszędzie czytam, że Eu ma duże numery i mam nadzieję, że nasz 26XXX będzie zaproszony początkiem roku

ps

Ciekawe są te teorie spiskowe

Dzieki. z ciekawości - jak długo czekaliscie na odpowiedź na swojego maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...