Skocz do zawartości

Informacje Na Temat Los Angeles


kuba1313

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Część z Was być może zna mnie już z innego tematu i wie, że w sierpniu planuję miesięczny wyjazd do Los Angeles. Chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy na temat samego miasta i na początek prosiłbym o polecenie mi dobrego miejsca do życia ;) Ceny noclegów są bardzo podobne w Hollywood blvd. jak i w pobliży Santa Monica. Gdzie lepiej się zatrzymać? I czy lepiej zarezerwować pobyt wcześniej, czy szukać dopiero po przyjeździe na miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Część z Was być może zna mnie już z innego tematu i wie, że w sierpniu planuję miesięczny wyjazd do Los Angeles. Chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy na temat samego miasta i na początek prosiłbym o polecenie mi dobrego miejsca do życia ;) Ceny noclegów są bardzo podobne w Hollywood blvd. jak i w pobliży Santa Monica. Gdzie lepiej się zatrzymać? I czy lepiej zarezerwować pobyt wcześniej, czy szukać dopiero po przyjeździe na miejsce?

Słuchaj - Twój pomysł miesiąca na własną rękę w Los Angeles spędza mi sen z powiek. Podaję Ci więc link do organizacji zajmującej się goszczeniem studentów i licealistów przez amerykańskie rodziny.

http://www.best-studentexchange.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Część z Was być może zna mnie już z innego tematu i wie, że w sierpniu planuję miesięczny wyjazd do Los Angeles. Chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy na temat samego miasta i na początek prosiłbym o polecenie mi dobrego miejsca do życia ;) Ceny noclegów są bardzo podobne w Hollywood blvd. jak i w pobliży Santa Monica. Gdzie lepiej się zatrzymać? I czy lepiej zarezerwować pobyt wcześniej, czy szukać dopiero po przyjeździe na miejsce?

Gdzie się zatrzymać - zależy co chcesz robić.

Zarezerwować pobyt wcześniej, bo w sezonie możesz niczego wolnego nie znaleźć na tyle czasu. Możesz też poszukać mieszkania, bo dużo osób je oddaje w wynajem na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...