Skocz do zawartości

Nowe Ustawy Imigracyjne: Wizy Pracownicze I Gc Dla Wykwalifikowanych Specjalistw


mikun

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.huffingtonpost.com/2013/01/13/obama-immigration_n_2468112.html

No to szykuje się 11 milionów obywatelstw dla nielegalnych...

"WASHINGTON, Jan 13 (Reuters) - President Barack Obama is forging ahead on a wide-ranging plan to overhaul the U.S. immigration system early this year, including a path to citizenship for undocumented immigrants already in the country, the New York Times reported on Sunday."

"The Times said the immigration plan would require immigrants seeking to obtain legal status to pay fines and back-taxes, and would make it possible to pursue citizenship"

Dobrze pisałem komuś tutaj nielegalnemu kilka miesiecy temu ze za obamy moze jeszcze bedzie lagalnie w usa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I teraz tak jak pchnie przez kongres to demokraci maja wygrane kolejne 20 kadencji w cuglach...

jak nie pchnie to maja wygrane kolejne 5 bo powie chciałem dac wszystkim obywatelstwo ale źli republikanie nie chcieli....

teraz republikanie beda w szachu i musza przebic oferte obamy np dorzucic do obywatelstwa np nowy samochód od GM...

Wtedy obama musi podbic stawkę i np dorzucic dom jakis....

Kolonko miał racje zaczyna sie wielka licytacja ameryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo sobie mysle że jeżeli taka reforma doszłaby do skutku to na poczatku nielegalni dostaliby zielone karty (chyba nie od razu obywatelstwo) i te karty moglyby pozbawić sporo krajów udziału w loterii bo nagle okazałoby się że "wysłalismy do usa" kilkaset tysięcy emigrantów z polski w tym roku...jestem ciekaw jak Obama sobie wyobrazą taką reformę, to wywróci przecież do góry nogami wszystko....a po kilku latach od resetu Obamy dla nielegalnych juz nie bedziemy mieli w usa 11 mln nielegalnych emigrantów jak teraz tylko ze 110 mln, bedzie to zacheta - emigruj przekraczaj nielegalnie, kiedyś dostaniesz obywatelstwo po jakis wyborach prezydenckich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywróci do góry nogami wszystko? Pamiętaj, że USA mają jakieś 350 milionów mieszkańców. Nielegalnych szacuje się "ledwie" na 11 milionów. Nie wiem, czy to wywróci wszystko do góry nogami.

Swoją drogą, pomysł słaby, bo nie rozwiązuje problemu. Będzie amnestia, a nowych nielegalnych będzie przybywać i tak i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak bylo w 86 ale mozesz przyblizyc nam sly :)

wywroci w tym sense ze teraz potencjalni nielegalni beda mieli bodziec zeby nie wyjezdzac a inni zeby przekraczac granice nielegalnie....bedzie to w oczach latynosów wygladalo mniej wiecej tak: nie wazne czy jestes tu nielegalnie czy legalnie predzej czy pozniej dostaniesz obywatelstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale to nie jest pierwsza amnestia, która miałaby miejsce. Więc moje pytanie - co się zmieni?

rozumiem ze jak zarabiasz 1000 usd miesiecznie a 100 tys usd to nic sie nie zmienia bo i tak zarabiałes pieniadze wiec co to za róznica ze masz 100 razy wiecej nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzą takie prawo, to praktycznie USA otworzy swoje granice-co będzie katastrofą... Moim zdaniem tego nie zrobią, bo by marnie skończyli-sami latynosi itp. a roboty jak teraz nie ma tak by nie było-moim zdaniem nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...