Skocz do zawartości

I 134


kiarka87

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc znowu mam pytanie dotyczace i134 support... otoz dzis dostalam poczta papiery od narzeczonego, ale jak zaczelam je przegladac to zatrzymalam sie na wlasnie i134 i sie przerazilam bo w bodajze w punkcie 11 gdzie trzeba napisac jaki okres i co obejmuj ejego pomoc finansowa, napisal ze he is intend to support me for 2 months before i get job... co wyjade mi sie totalna klapa.i ze to nie przejdzie mi w ambasadzie .totalnie nie mam pojecia dlaczego napisal tylko 2! w piatek 7 czerwca mam rozmowe nie zdazy mi doslac poprawionego papierka akopi z tego co slyszalam nie moge ze soba zabrac bo musza miec goryginal, i co ja mam teraz zrobic? zalamie sie poprostu ::( ta visa wysysnela ze mnie wszystkie sily,pomozcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jest problem, ze przesylka nie zdazy dosc, odstatnia miala isc 3-5 dni max a szla 7 a zaplacil ciezkie pieniadze zeby doszlo szybko, a mi zostaly 3 dni robocze do wyjazdu do warszawy wiec nie ma opcji ze poprawka do mnie dojdzie, a i obawiam sie ze taka gafa niestety nie przejdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konsul zabiera załączniki do I-134? czy tylko sam formularz? Pytam, ponieważ mój narzeczony jest bardzo ostrożny, jeśli chodzi o zostawianie gdziekolwiek swoich danych typu SSN czy CC#. Wymyśliłam więc, że skseruję jego dokumenty (wyciąg z konta, pay stubs, w2, list od pracodawcy) i markerem zamarzę te numery, a oryginały dokumentów będę mieć ze sobą do wglądu dla konsula jeśli poprosi. Ale jeśli oni i tak nie zabierają załączników do I-134 to chyba nie ma sensu tego robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dzisiaj moj narzeczony dostal list od uscis NOA2 i od razu wypelnil formularz I-134, przeslal mi go do sprawdzenia czy nie pomylil moich danych, zatrzymalam sie na punkcie 8

"The following persons are dependent upon me for support"

Pod tym pytaniem jest tabelka gdzie mozna wyszczegolnic osoby.

Czy powinien w tym pytaniu wpisac mnie, jezeli tak to co powinien tam zaznaczyc, czy: wholly dependent czy partially dependent?

Blagam o pomoc.

Jeszcze jedno pytanie,

W punkcie 11 zaznaczyl intend, a w miejscu gdzie trzeba wpisac w jaki sposob bedzie mi pomagal wpisal: room and board permanently.

Czy to jest wystarczajace, czy powinien cos dopisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...