Skocz do zawartości

Polacy W Wielkiej Brytanii: Zbyt Skuteczni, Zbyt Tani, Zbyt Dużo?


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

gwaltowna, nagla, niekontrolowana emigracja jak. to bylo w przypadku polakow do UK zawsze prowadzi do obnizenia plac, zwlaszcza w sektorach

nie wymagajacych kwalifikacji.

Oburzenie przeciwko emigrantom ze wschodniej europy siegnelo zenitu, przynajmniej tak to wyglada z mojej perspektywy w Manchester,daje sie to odczuc prawie kazdego dnia, strach pomyslec co sie bedzie dzialo tutaj w styczniu, kiedy minie okres przejsciowy dla rumunow i bulgarow.Juz ich przybywa coraz wiecej kazdego miesiaca.

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia. Inna sprawa, ze duza czesc Polakow jest na benefitach, bo wyczaili jak bardzo opiekunczy jest rzad UK i ze mozna go bardzo latwo naciagnac. Ponad 60% polakow ktorych znam lub jakos tam poznalem tak robi. Pracuja na pol etatu lub wogole, tworza. firmy 1-dno osobowe i wykazuja zanizone dochdy , bo reszte dostaja z panstwa. Normalnie masakra. Zyja niejednokrotnie na leprzym poziomie niz pracujacy ludzie jak ja, ktorzy splacaja kredyt za dom.

Rzad brytyjski robi zle i to robi zle od wielu lat. Najpierw ciapali zaczeli wykorzystywac na maxa, teraz polacy i reszta. No i oczywiscie sami brytysze, ktorym nie chce sie ruszyc dupy do pracy, no bo po co.

A ja jak za kazdym razem patrze na fiszke i widze ile mi zabrano podatku i pomysle na co te pieniadze ida, to az mnie trafia :(

Ale moze w koncu ktos przejzy na oczy i zacznie to wszystko naprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...