Skocz do zawartości

Auto I Ubezpieczenie


bartolomeo212

Rekomendowane odpowiedzi

Siema forumowicze i forumowiczki :) czy ktoś orientuje się jak wyglada sprawa kupna samochodu, rejestracji w stanie illinois ? I jak wyglada wykupienie ubezpieczenia i ile kosztuje dla Turysty?

Ps. Powiedzcie ile kosztują auta albo dajcie jakąś sprytna stronkę :) Chodzi o auto na chodzie ale stary rocznik możę być od 1990 do 1999 jakie cenki . Od czego zależy ubezpieczenie czy od pojemnośći czy jak ?

opiszcie sytuacje dokładnie bardzo was prosze pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak jak napisał kzielu, w Ill jest wymagane ubezpieczenie a dodatkowo nie spełniasz wymagań, żeby ubiegać się o prawko w Ill z uwagi na: Be authorized to be in the country for at least one year and have at least six months remaining on an authorized stay. Pamiętam, że bedąc w WI dojeżdżaliśmy tylko do granicy stanu, bo WI ubezpieczenie nie było wymagane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem cie z tego powodu że w illinois (chicago) jest dużo nielegalnych ... i ciekawe jak oni ubezpieczają auta ?????

Spytaj nielegalnych. Kto powiedzial, ze ubezpieczaja auto? Kto powiedzial, ze rejestruje je na siebie? Moze kiedys byli legalnie zrobili prawko i tyle? Ani kzielu ani ja nie zmyslamy sobie tych historii. To co podalem Ci, jest na stronie DMV.

Sam musze odnowiac prawko za kazdym razem jak konczy mi sie papier, ale firma ubezpieczoniowa nie weryfikuje czy wciaz jest ono wazne. Co wiecej mam znajomego, ktory w tej samej sytuacji imigracyjnej dostal prawko bez restrykcji zwiazanych z waznoscia papierow a ja tak. Z ta roznica, ze on przyjechal kilka lat wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a na prawo jazdy między narodowe można ubezpieczyć. Bo do rejestracji potrzebny ponoć jest list na adres z potwierdzeniem adresu zamieszkania ?


http://www.faktychicago.com/wiadomosci/stalo-sie-illinois-zatwierdzilo-prawa-jazdy-dla-nielegalnych-imigrantow,news,9272.html a jak sie sprawa teraz ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a na prawo jazdy między narodowe można ubezpieczyć. Bo do rejestracji potrzebny ponoć jest list na adres z potwierdzeniem adresu zamieszkania ?

http://www.faktychicago.com/wiadomosci/stalo-sie-illinois-zatwierdzilo-prawa-jazdy-dla-nielegalnych-imigrantow,news,9272.html a jak sie sprawa teraz ma ?

Jest potrzebny, ale ja np. w WI podalem adres pracy, bo na ten adres przychodzila korespondencja, bo mieszkalem w hotelu w czasie zakupu samochodu.

Ciebie ta ustawa raczej niedotyczy, bo to dla nielegalnych immigrantow. Wiesz w stanach trzeba placic podatki nawet jak sie pracuje nielegalnie. :)

Miedzynarodowe Ci raczej rowniez nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a na prawo jazdy między narodowe można ubezpieczyć. Bo do rejestracji potrzebny ponoć jest list na adres z potwierdzeniem adresu zamieszkania ?

http://www.faktychicago.com/wiadomosci/stalo-sie-illinois-zatwierdzilo-prawa-jazdy-dla-nielegalnych-imigrantow,news,9272.html a jak sie sprawa teraz ma ?

Wez i wytlumacz mi czemu oczekujesz ze bedziemy Ci pomagac w lamaniu prawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...