Skocz do zawartości

Wiza Typu F1 - Priority Date I Numer Wrw


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w DV 2014 się nie udało, zatem trzeba badać pozostałe możliwości ;) Do rzeczy...

Posiadam sponsorowanie rodzinne w kategorii F1 - oczywiście otrzymałem już list z USCIS z priority date OCT2008. Dodatkowo na piśmie zawarty jest warszawski numer sprawy rozpoczynający się od WRW i następujący po tym ciąg cyfr.

Obecnie w Visa Bulletin priority date dla kategorii F1 to 22APR2006. Czyli... jeśli mój prior date będzie się zbliżać do tego wyznaczonego w Biuletynie to otrzymam z USCIS jakieś pismo informujące mnie o tym fakcie? Jesli tak - to z jakim wyprzedzeniem to pismo przychodzi? Czy Ambasada w Warszawie też w jakiś sposób o tym informuje?

Czy ten numer WRW wspomniany wcześniej jest mi w chwili obecnej do czegoś przydatny? Czy dopiero stanie się przydatny w momencie zapraszania na rozmowę do Ambasady?

I co jeśli się ożenię? Na pewno zmiana kategorii do F3, ale w jaki sposób mam poinformować USCIS o tym fakcie?

Z góry Wam dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...