Skocz do zawartości

Ostrzeżenie Dla Polaków: Nie Przyjeżdżajcie Nieprzygotowani Do Wielkiej Brytanii


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

zawsze mozna wrocic na bilecie kredytowym z ambasady,

a ludzie ktorzy wola wybrac ulice wLondynie niz powrot do Polski, to w wiekszosci osoby chore psychicznie,

ktore powinny byc deportowane z Anglii, poniewaz korzystaja okresowo z przytulkow dla bezdomnych i darmowych posilkow,nieraz z sluzby zdrowia, za ktore placi

brytyjski podatnik

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie ktorzy laduja na ulicy to sa ludzie ktorym na prawdo sie nie powiodlo lub gdzies sie cos zalamalo. Tak bywa i jest ciezko. Czesc ludzi postawilo wsztstko ja jedna karte i nie maja do czego wracac. Ale takich ludzi raczej nie jest duzo i ja jestem jako podatnik skory placic za takie osoby.

To co jest najgorsze to Polacy ktorzy swiadomie wykorzystuja rozbudowany system swiadczen spolecznych ktore zapewniaja im godne zycie bez wysilku. I takich naciagaczy jest najwecej. Co ostatnio uslyszalem od jedej z takich Polek:

"No teraz robimy drugie dziecko, bedziemy dostawac wiecej kasy co przyspieszy budowe domu w Polsce. Skonczymy budowe i wracamy do Polski."

W calej rodzince obecnie 4 osobowej (i wczesniej 3 ososbowej) pracuje tylko tatus i to na pol etatu co by sie nie przemeczac no i jak by nie starcic wszystkich lub czesci swiadczen spolecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...