Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdnecznie wszystkich użytkowników forum :>

Właśnie skończyłem liceum i mam 4 mieśiące wakacji (jeśli się zdecyduje na jakieś studia bo jeszcze sam nie wiem) pomyślałem o wyjeździe do USA na jakąś wakacyjną prace, znacie może jakieś dobre biura które coś takiego organizują? Interesuje mnie prawie każdy rodzaj pracy nie pogardzilbym jakimiś zbiorami lub coś w tym stylu. Wiem że trochę późno się z tym pomysłem obudziłem bo juz mamy połowe czerwca ale jeśli jest mi w stanie ktoś pomóc to bardzo bym o to prośił z góry dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz na studiach to pojedziesz na work i travel.

a teraz moze jakies kraje w Unii ;)

Europa mnie nie kręci (trochę zwiedziłem wiem co mówie ;p) a zawsze chciałem posmakować życia w usa przy okazji przydałoby się jeszcze coś do tego zarobić :P, naprawdę nie ma szans na prace w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Skonczyles liceum i zapewne bedziesz chcial studiowac pewnie w Polsce, albo studiowac i pracowac. Jak podopowiada Ci sly6 pomysl o programie WORK AND TRAVEL.

Poczytaj o tym na forum i w necie. Jest sporo firm oferujacych taki wyjazd az do 4 miehców. Poczytaj co jest potrzebne. Ile kasy itp

tu na forum tez jest dzial o wizach J1 i calym tym programie. Mozesz sie zorintowac jakie sa prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...