Skocz do zawartości

Amazon.com Zakupy


TiKi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcem kupić spodnie na stronie Amazon.com, dokładnie te http://www.amazon.com/ChachiMomma-Pants-Fire-2012-Small/dp/B00C6FH82K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1372085929&sr=8-1&keywords=chachimomma

Nigdy nie zamawiałem na tej stronie. Moje pytanie brzmi, czy wysyłają do Polski ? Za jedna pare spodni będę musiał zapłacić cło i ile mniej więcej będzie wynosiło? Ile mniej więcej idzie taka przesyłka?

Proszę o szybką odpowiedź, jeżeli nie ten dział to przepraszam, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem jeszcze perfect angielskiego. Możesz mi wytłumaczyć czy mogę zamówić to do polski, bo cenę za przesyłkę już znam, bardzo bym Cię prosił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zamawiają z amazona do Polski, np. kindle, więc można, ale nie wszystkie produkty. Te spodnie wychodzą, że nie można wysłać, bo jak podaję swój adres w Polsce to d**a.

Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address. Please select a new address to see your estimated order total.

W sumie nie powinienem sprawdzać, bo mi będą podobne gatki proponować przez rok. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zamawiają z amazona do Polski, np. kindle, więc można, ale nie wszystkie produkty. Te spodnie wychodzą, że nie można wysłać, bo jak podaję swój adres w Polsce to d**a.

Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address. Please select a new address to see your estimated order total.

W sumie nie powinienem sprawdzać, bo mi będą podobne gatki proponować przez rok. :>

Niestety, są tylko na Amazon.com, no nic, wielkie dzieki.

Orientuje się ktoś czy mógłbym zamówić te spodnie z tej strony do Polski ? http://www.chachimomma.com/pants/i-am-fire-2012/#.Uch7Ldjgbjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za $12 (2-3 tyg) lub $45(fedex) dodatkowo. Przeważnie dowiesz się czy możesz wysłać coś dodając do koszyka. Skąd tu ludzie mają wiedzieć?

Wielkie dzięki ;]

A wiesz może, czy za jedną parę spodni będę musiał płacić jakieś Cło, Vat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...