Skocz do zawartości

Legalność Podróbek


avenly

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę że mogę zostać zmieszana z błotem przez niektórych że w ogóle pytam o takie rzeczy, no ale cóż :D Dowiedziałam się że w NYC w Chinatown można znaleźć mnóstwo podróbek toreb znanych projektantów. Sama mam takie dwie torby kupione w Bułgarii i jeśli w NYC są takie same podróbki to nic tylko kupować. Nie chodzi mi o jakieś torby emanuujące z daleka logiem Louis Vuitoon, ale o zwykłe śliczne torby tylko że z ' logiem znanego projektanta ' . Mianowicie chodzi o to że wszystkie te torby sa śliczne i te które mam do tego są naprawdę świetnej jakości, niedorównują czasem tym zwykłym torbom w naszych Polskich sklepach. Jeśli te w Chinatown okażą się podobne, chciałabym sobie znowu kupić jedną czy dwie, może przy okazji przywieźć jakąś mamie. Aczkolwiek mam wątpliwości czy w USA to jest legalne. Czy nie będę miała problemów na lotnisku jeżeli będę chciała wywieść takie podróbki jakiegoś Gucciego czy innego dziadostwa? Również nie jestem pewna czy moją podrobioną torbę z Bułgarii mogę normalnie wwieźć do Stanów. Bardzo prosze o pomoc kogoś obeznanego w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bardzo spodobał mi się sam tytuł postu: "Legalność podróbek". no to samo w sobie jest odpowiedzią! ;)

A tak poza tym jak będziesz miała jedną lub dwie to myślisz, że im się będzie chciało na to w ogóle patrzeć? Nie, tam się przewija tyle ludzi, że mają takie rzeczy gdzieś. No chyba żebyś przewoziła w niej jakieś białe proszki albo coś podobnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem po co ci podroba (dla mnie sa bardzo miernej jakosci zawsze), kiedy mozna kupic swietne porzadne w znaczeniu solidnie wygladajace torby bez loga.

w PL w duzej mierze placi sie za logo i za napis.

Zdaję sobie sprawę że mogę zostać zmieszana z błotem przez niektórych że w ogóle pytam o takie rzeczy, no ale cóż :D Dowiedziałam się że w NYC w Chinatown można znaleźć mnóstwo podróbek toreb znanych projektantów. Sama mam takie dwie torby kupione w Bułgarii i jeśli w NYC są takie same podróbki to nic tylko kupować. Nie chodzi mi o jakieś torby emanuujące z daleka logiem Louis Vuitoon, ale o zwykłe śliczne torby tylko że z ' logiem znanego projektanta ' . Mianowicie chodzi o to że wszystkie te torby sa śliczne i te które mam do tego są naprawdę świetnej jakości, niedorównują czasem tym zwykłym torbom w naszych Polskich sklepach. Jeśli te w Chinatown okażą się podobne, chciałabym sobie znowu kupić jedną czy dwie, może przy okazji przywieźć jakąś mamie. Aczkolwiek mam wątpliwości czy w USA to jest legalne. Czy nie będę miała problemów na lotnisku jeżeli będę chciała wywieść takie podróbki jakiegoś Gucciego czy innego dziadostwa? Również nie jestem pewna czy moją podrobioną torbę z Bułgarii mogę normalnie wwieźć do Stanów. Bardzo prosze o pomoc kogoś obeznanego w temacie.

no problem z tymi podrobkami, 1,2 torny - spakuj do bagazu i narazie....no chyba ze bedziesz mial spakowane np 30 toreb, 50 portfeli, 10 plaszczów, 300 rolexów....ktos moze sie kapnac ze to na handel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi. Haha, nie zamierzam przewozić 30 toreb także myślę że będzie ok :) gal, nie chodzi o logo, chodzi o to że te podróbki na które trafiłam dotychczas nie dość że były naprawdę ładne, do tego solidnie wykonane to były przede wszystkim bardzo tanie, a z uwagi na to że w najbliższym czasie nie wybieram się w rejony Turcji/ Bułgarii gdzie mogłabym kupić sobie jeszcze jakieś takie cudeńka, to gdyby w NYC trafiła mi się taka okazja to chcę wiedzieć ' na ile bezpiecznie ' mogę tam takie rzeczy kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie musisz fatgować się do Chinatown. Nigeryjczycy sprzedają podróby z kocy rozłożonych na ulicach. Jak zobaczą policję łapią rogi koca, wiążą tobołek i nawiewają. Nigdy nie przyglądałam się towarowi z bliska, ale prawdopodobnie można nabyć nawet jakościowo niezłą podróbkę torebki Chanel lub Louis Vuitton za ok. $150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie musisz fatgować się do Chinatown. Nigeryjczycy sprzedają podróby z kocy rozłożonych na ulicach. Jak zobaczą policję łapią rogi koca, wiążą tobołek i nawiewają. Nigdy nie przyglądałam się towarowi z bliska, ale prawdopodobnie można nabyć nawet jakościowo niezłą podróbkę torebki Chanel lub Louis Vuitton za ok. $150.

Dokładnie :D Obserwowałam to zjawisko tuz przy m.in. Times Square :D Mieli koce albo prześcieradła i rozkładali sie przy sklepach z pamiątkami, których pod Times Square jest od................ dużo. Jak widzieli policję, to koc na plecy i w nogi :D Towaru z bliska też nie widziałam, bo niektorzy maja gadane i tendencje do wciskania towaru :P "You like this handbag? Take it! You're gonna look awesome, just like Naomi Campbell!" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie można nabyć nawet jakościowo niezłą podróbkę torebki Chanel lub Louis Vuitton za ok. $150.

Za te same pieniądze można kupić na wyprzedaży porządną (skórzaną) i ładną torebkę która nie jest podróbką, np. firmy Makowski. Sama takową kupiłam za 98 dol. na clearance w DSW (normalnie kosztowała prawie 3 stówki).

No ale to tylko takie małe napomknięcie z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...