Skocz do zawartości

Życie W Nashville


Finch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Chciałem zapytać jak aktualnie wygląda życie w Nashville, jako dziecko byłem tam z rodzicami na wakacjach i bardzo mi się spodobało przeglądając stare fotografie przypomniałem sobie o tym miejscu więc jestem. Więc jak wygląda tam życie, są tam jacyś Polacy, jak jest z rynkiem pracy, nieruchomościami i takie dosyć nie typowe pytanie jak wygląda zima w Nashville. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc Finch

Mieszkam w okolicach Nashville, wiec odpowiem. Zyje sie tu bardzo milo. Ludzie sa sympatyczni, Polakow znam na razie niewielu, ale tez jestem tu dopiero od roku. Rynek pracy - zalezy czego szukasz i jakie masz doswiadczenie, radzilabym zapisac sie do grupy Network Nashville na LinkedIn i sledzic posty, ewentualnie przedstawic sie i powiedziec czego szukasz. Jesli chodzi o nieruchomosci, WIlliamson county jest dosyc drogie (zaraz na poludnie od Nashville), reszta jest troche bardziej dostepna. Domy do wynajecia natomiast znikaja jak cieple buleczki. Zima jest lagodna, snieg jest wielkim wydarzeniem i trzyma sie pol dnia najwyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Dzień dobry, witam czytających :-)

Poszukuję porady na temat osiedlenia się w Nashville. Czy ktoś z aktualnych mieszkańców tego miasta byłby uprzejmy podać mi parę strategicznych wskazówek gdzie można a gdzie nie należy szukać mieszkania (do wynajmu).

Z góry dziękuję,

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...