Skocz do zawartości

Ile Czeka Się Na Wize I-130 Plus K1


Kiiniia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, ponieważ mój mąż jest obywatelem USA juz od ponad 10 lat, ja jako żona nie. Mamy synka 2 letniego, mąż wyjechał do stanów do pracy jeżdzi tam na tirach, złozył nam petycje w marcu 15. w Amerykańskiej ambasadzie bodajże w Chicago, tam nastepnie podosyłał dokumenty ktore ja jako zona musiałam mu dosłać z Polski aby on tam je posprawdzał i wysłał im, nastepnie opłacił czeki na te petycje i dali nam jakis numer msc. Mąż do tej petycji I-130 dołączył jeszcze K-4 z tego co dobrze pamietam to jest dla rodzin natyczmiastowych, na stronie ambasady pisze że do 7 miesiecy jest czas oczekiwania na ta wize z tym przyspieszeniem K-4 a normalnie na sama wize I-130 jest czas oczekiwania 9 miesiecy. Uważam ze powinny juz jakiekolwiek powiadomienie przyjsc ze strony polskiej lub amerykanskiej ambasady do mnie lub do meża z wizyta w ambasadzie na rozmowe, lub jakiekolwiek badania jak pisalo czy nawet termin odbioru wizy. Jest juz koniec lipca a zadnej wiadomosci nie ma. Ile się czeka na te wszytskie procedury, biorąc pod uwage ze maz tam zlozył petycje w Stanach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...