Skocz do zawartości

Prawo Jazdy A Zdjecie


następna

Rekomendowane odpowiedzi

No moje Drogie Panie, potrzebuje pomocy (Panów też pytam, ale Panie szybciej zrozumieją moją bolączkę :)). Mam prawo jazdy a w nim fatalne zdjęcie, robione oczywiście w Secretary of State. Czy można jakoś wymienić te prawo jazdy na inne z ładniejszym zdjęciem? Można strzelić sobie nową fotkę? Wiem, że to głupie, ale jeśli się wychodzi tak źle na zdjęciach jak ja, to potem wszyscy się dziwią - już mnie nie chciano wpuścić do klubu, bo powiedziano mi, że to nie moje ID.


Dodam, że to nie odosobniony przypadek i dosyć często kwestionują, że to mój dokument, a nie ukradziony :) Chciałabym mieć ID gdzie jestem podobna do siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjątka w drugim linku są niezłe ;)

Ten pierwszy link porusza temat zdjęcia które nie podoba się wlaścicielowi dokumentu. W tym wypadku nie ma innej możliwości niż skłamać że sie dokument zgubiło. Znam osobiście osobę która wymieniła prawko po operacji plastycznej nosa i podbródka, bo faktycznie była nie do rozpoznania na starym zdjęciu. Przyznaję że nie wiem jak to jest w przypadku gdy nie mialo się operacji czy np. wypadku który kompletnie zmienił wygląd. W najgorszym razie też mozna skłamać ;) A tak na marginesie mój śp mąż zgubił prawko jakis rok po tym jak je dostał i duplikat był z tym samym zdjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też wiem, że duplikat wydają z tym samym zdjęciem, bo mój mąż też zgubił swoje. Wychodzi na to, że trzeba czekać do końca ważności prawa jazdy (yuuhuu, tylko cztery lata jeszcze:)). Gorzej, że nie można iść ze swoim własnym zdjęciem (jak w Polsce), tylko trzeba robić na miejscu, a nikt Ci nie chce pokazać jak wyszłaś. Ech...

No nic, pójdę, zobaczę czy sami mnie rozpoznają na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...