Skocz do zawartości

Kupno Biletu Na Why Not Fly - Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

whynot... to jest grupa w która wchodzą whynottravel whynotfly i jeszcze jakies ja leciałam z ta firmą na W&T whynotalaska i tez kupowałam od nich bilet. z biletem nie miałam problemów ani zadnych niespodzianek. W 2011 za bilet waw-seattle z powrotem nyc-waw zapłaciłam niecałe 4tys. Dla porównania w tym roku za bilet waw-reno sfo-waw zapłaciłam 3tys. i kupiłam na lataj.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zdecydowanie ODRADZAM! korzystanie z usług biura why not fly, które pośredniczy przy zakupie biletów. W ubiegłe wakacje korzystałam z ich usług, Pani pracownica biura, POMYLIŁA DATY BILETU POWROTNEGO i zamiast powrotu na zamówiony miesiąc zarezerwowano nam powrót miesiąc później. niestety nie dało się nic zrobić i sami musieliśmy dopłacać 800 zł!!!! za zmianę rezerwacji. Przykre, bo jak się zleca ODPŁATNIE zakup biletu PROFESJONALNEMU usługodawcy to wymaga się od nich profesjonalizmu!!

(później jak próbowaliśmy dochodzić naprawy błędu- powiedziano nam że na ofercie którą biuro przedstawiło była data powrotu,więc decydując się na zakup zgodziliśmy się na taką ofertę. Ale jak zamawialiśmy bilet w rozmowie z pracownicą biura, powiedzieliśmy datę inną. Pani powiedziała że data była po angielsku a angielski chyba znamy więc mogliśmy się tego błedu dopatrzeć.. A KLIENCI KTÓRZY NIE ZNAJĄ ANGIELSKIEGO i zwrócą się do profesjonalnego biura po zamówienie biletu i zapłacą im, to też się wytłumaczą że mogli sobie sami posprawdzać!!)

ŻENADA NIE POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy. Generalnie najpierw otrzymujesz od agenta (w tym przypadku Whynotfly, or subsidary) potwierdzenie zamówienia. Kasa w tym momencie jest już ściągnięta.

Większość agentów, którzy dbają o opinie wyśle Ci po kilku minutach maila z ticket/confirmation/booking number - oznacza to, że WhyNotFly zakupiło dla Ciebie ten bilet (cały schemat polega na tym, że taki Travel Agent ma jakąś zniżkę u lini lotnicznej - która przeznacza część siedzeń właśnie dla niego - i może, jeśli chce, je zaoferować w konkurencyjnej cenie dla klienta - w tym przypadku dla Ciebie).

Jak już dostaniesz ticket/confirmation/booking number - wtedy wszystko jest OK. Numer ten może wklepać na stronie przewoźnika (u którego WhyNotFly kupił dla Ciebie bilet) i zobaczyć swoją rezerwację.

Jedyny problem jaki miałem z Travel Agents (Expedia, Budget Air, Air Express czy innymi) było dość późne przesłanie confirmation numnber (co oznaczało, że zapłaciłem Agentowi, a ten jeszcze nie kupił biletu).

Po dwóch mailach wszystko przesłali, z przeprosinami, i z zapewnieniami, że wszyskie zamówienia sa ostatecznie zakupione do 7 dni.

Co do Enmaster's comment - sorry, z całym szacunkiem, ale kto kupuje w dzisiejszych czasach bilety u "profesjonalego usługodawcy" czy też przez telefon????!!?? Wszystko online, tylko i wyłącznie online.

Janpalony - podsumowując - jak dostaniesz maila z confirmation number - wszystko jest legalne, zarezerwowane i OK, niezależnie z jakim travel agent czy stroną internetową masz do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...