Skocz do zawartości

East Brunswick - Nyc Dojazd


avenly

Rekomendowane odpowiedzi

Za dwa tygodnie wybieram się między innymi na zwiedzanie NYC, jednak docelowo mieszkac będę w East Brunswick w NJ. Dysponujemy samochodem jednak nie upadłam na głowę aby pchać się do NYC autem. Stąd też moje pytanie, jak najlepiej się tam dostać? Rozważaliśmy dojazd autem na przedmieścia NYC i pozostawienie go na jakimś parkingu oraz przesiadkę na metro, jednak nie wiem czy wg. Jest możliwość zostawienia gdzieś auta na parkingu przed NYC tak zeby dalej metrem dojechac. Po za tym nie wiem jak to jest z korkami na tej trasie. Czy może istnieje jakaś alternatywa? Wydaje mi się że kiedyś znalazłam w internecie strone z autobusami które kursowały na trasie East Brunswick - NYC jednak teraz nie mogę tego niigdzie znaleźć. Czy ktoś mógłby mi polecić najlepszą opcję transportu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć w wyszukiwarkę "Suburban Transit East Brunsiwck - NYC" To linia autobusowa używana przez ludzi dojeżdżających z tych okolic New Jersey do pracy w NYC. East Brunswick jest dość rozległe, więc wyszukaj najbliższy przystanek. W NYC wysiądziesz na dworcu przy 8 alei i 40 ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...