Skocz do zawartości

Ciążą - Poród, Który Szpital Wybrac?


Marta2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam powazny problem mieszakm w NY na brooklyn i jestem w 33 tygodniu ciązy. mam ubezpiecznie madicaid, metro health plus plan i musze wybrac szpital ktory pokryje koszty mojego porodu. lekarz moj kieruje mnie do szpitala Woodhull ale niestety slyszalam niezbyt pochlebne opinie na temat tego szpitala nie wiem co mam robic. :( bardzo prosze o pomoc w wybraniu szpitala. mam tez jeszcze jedno pytanie komu w ny naleza sie food stamps? bardzo dziekuje za wszelka pomoc :)

marta2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu speca od tematu więc spytałam: Najlepszy (i wg. męża jedyny) na porody w Brooklynie jest New York Methodist Hospital. 506 Sixth Street, Brooklyn, NY 11215. Córka mojego ginekologa, też lekarka, niedawno tam rodziła, a miała do wyboru wszystkie szpitale w NYC. Spytaj swego lekarza czy jest z nim związany (czy ma tam admitting privileges). Wszystkie szpitale przyjmują medicaid. Woodhull to obskurny miejski szpital. Mąż zdziwił się że wogóle jeszcze otwarty. Skrajny scenariusz: zaczynasz rodzic, udajesz się do Methodist Hospital, i muszą Cię przyjąć.

Co do food stamps - wielu osobom na medicaid przysługują, więc zwróć się do Dept. of Social Services.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu speca od tematu więc spytałam: Najlepszy (i wg. męża jedyny) na porody w Brooklynie jest New York Methodist Hospital. 506 Sixth Street, Brooklyn, NY 11215. Córka mojego ginekologa, też lekarka, niedawno tam rodziła, a miała do wyboru wszystkie szpitale w NYC. Spytaj swego lekarza czy jest z nim związany (czy ma tam admitting privileges). Wszystkie szpitale przyjmują medicaid. Woodhull to obskurny miejski szpital. Mąż zdziwił się że wogóle jeszcze otwarty. Skrajny scenariusz: zaczynasz rodzic, udajesz się do Methodist Hospital, i muszą Cię przyjąć.

Co do food stamps - wielu osobom na medicaid przysługują, więc zwróć się do Dept. of Social Services.

Bardzo dziekuje ci za pomoc. jesli chodzi o mojego lekarza to i tak raczej nie bedzie go przy moim porodzie wiec njie wiem czy jest sens w ogole brac go pod uwage :( a czy w w Methodisth hospital pokryja100% kosztow zwiazanych z porodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje ci za pomoc. jesli chodzi o mojego lekarza to i tak raczej nie bedzie go przy moim porodzie wiec njie wiem czy jest sens w ogole brac go pod uwage

Tu ie chodzi o to czy będzie przy porodzie, bo poród b. często (nie zawsze) odbiera lekarz który jest akurat na dyżurze. Tu chodzi o to by to twój lekarz był tym z którym opieka będzie konsultowana, bo inaczej trafisz w ręce kogoś kto nie będzie miał zielonego pojęcia jak przebiegała twoja ciąża.

a czy w w Methodisth hospital pokryja100% kosztow zwiazanych z porodem?

Zadzwoń i zapytaj czy szpital akceptuje Medicaid, a potem prawdź co dokładnie NY Medicaid pokrywa jeśli chodzi o poród. Z tego linka wynika że jeśli jesteś w podlegającym pod Medicaid programie Prenatal Care Services to pokrywają wszystko: http://www.nyc.gov/html/hia/html/public_insurance/pregnant.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu ie chodzi o to czy będzie przy porodzie, bo poród b. często (nie zawsze) odbiera lekarz który jest akurat na dyżurze. Tu chodzi o to by to twój lekarz był tym z którym opieka będzie konsultowana, bo inaczej trafisz w ręce kogoś kto nie będzie miał zielonego pojęcia jak przebiegała twoja ciąża.

Zadzwoń i zapytaj czy szpital akceptuje Medicaid, a potem prawdź co dokładnie NY Medicaid pokrywa jeśli chodzi o poród. Z tego linka wynika że jeśli jesteś w podlegającym pod Medicaid programie Prenatal Care Services to pokrywają wszystko: http://www.nyc.gov/html/hia/html/public_insurance/pregnant.shtml

Dziekuje za pomoc niestety moje ubezpeicznie nie obejmuje Methodist Hosiptal:(

nie wiem jaki inny szpital wybrac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok....wyszukałam listę szpitali przyjmujących Twoje ubezpieczenie. Mąż poleca:

Maimonides Medical Center
4802 Tenth Avenue Brooklyn, NY 11219

(718)283-6

Dziekueje bardzo za pomoc;-)

niestety moj lekarz nie jest powiazany z tym szpitalem wiec zostaje mi teraz wybrac albo beznadziejny szpital z moim lekazem ale lepszy szpital z obcym lekarzem;-(

boje sie bardzo porodu i bolu wiec nie wiem co zrobie. a nie wiesz moze czy dowoz ambulance do szpitala jest obiety ubezpieczeniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz moze czy dowoz ambulance do szpitala jest obiety ubezpieczeniem??

Karetkę wzywa się tylko do nagłych wypadków. No chyba że zaczniesz rodzić z prędkością błyskawicy ;)

Przygotuj się zawczasu -, odłóż kilka dolarów na taksówkę. Bólu nie musisz się bać, jak tylko wyrazisz ochotę, dostaniesz w odpowiednim czasie albo coś przeciwbólowego, albo znieczulenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...