Skocz do zawartości

Hotel/pokój/nocleg W Nowym Jorku - Kilka Pytań..


georg700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam osobny temat, ponieważ wybieram się do Nowego Jorku na przełomie września/pażdziernika, a nie podejrzewałem, że ogarnięcie pokoju może być takim problemem. Wiem, że jest podobny temat, ale w moim są inne pytania.

1. Jaką dzielnicę polecacie, jakiej nie polecacie?

2. Szukając na booking.com zauważyłem, że jest wiele noclegów typu "Łóżko Pojedyncze - Męski Pokój Wieloosobowy ". Nie ukrywam, że nie jestem zainteresowany takim czymś nic a nic, będę miał ze sobą trochę sprzętu fotograficznego i jednak intersowowałby mnie pokój jednoosobowy, także ze względów bezpieczeństwa..

Ewentualnie są pokoje jednoosobowe o powierzchni 3m2, oczywiście BEZ OKIEN, ze wspólną toaletą. Dla mnie do zaakceptowania, gdyż i tak raczej wiele czasu w pokoju bym nie spędzał, ale czy 800 FUNTÓW za 14 nocy w takim czymś to nie za dużo?? wiem, że to Manhhattan, ale może być inna dzielnica. przykładowy link http://bit.ly/15QfJnN

3.Może macie do polecenia jakeiś sprawdzone noclegi, hostele? z cenami

4.Jakieś sprawdzone strony internetowe poza BOOKING.com ??

5. Jeszcze pytanie odnośnie "bezpłatnej rezerwacji", czy ufać takiemu czemuś? czy lepiej zapłacić od razu, aby nieokazało się, że pojadę i okaże się, że pokój jest zajęty?

6. Przy niektórych hotelach jest informacja, że przy płatności KARTĄ KREDYTOWĄ, coś tam nie płacę jakiejś prowizji czy coś... A co ze zwykłą kartą płatniczą? myślałem, że ta przewaga kart kredytowych już się skończyła

Nigdy nie rezerowałem żadnego noclegu online, dlatego proszę o wskazówki, o czym powinienem wiedzieć wcześniej, czego się obawiać. Dziękuję z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku na przełomie września i października mieszkałam w NY w hotelu Park79. Byliśmy we dwójkę w pokoju z łazienką jedną na kilka pokoi. Wtedy różnica w cenie pomiędzy takim pokojem a z osobistą łazienką, przy 12 nocach, wynosiła 2000zł. Rezerwowałam przez booking.com, jako zabezpieczenie podałam kartę kredytową i taką też płaciłam na miejscu. Koszt 1824$ + podatek 14,75% + podatek miejski 3,5$ za noc.

Hotel znajduje się w Upper West Side i jest bardzo blisko Central Parku, American Museum of Natural History i przystanków metra 1,2,3,A,B,C,D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba jednak wezmę termin chwilę później i skorzystam z

http://www.booking.com/hotel/us/new-york-220-bowery.pl.html?sid=20d38b98bed1e9504fd8cf666083edec;dcid=1;checkin=2013-09-12;checkout=2013-09-26;srfid=14f4cb291f436c210e9b2e90eab84c3af3b4d8a0X1;show_room=32532301#RD32532301

:)

troszkę wyższa ocena..

widzę, że "hotele" z pokojami BEZ OKIEN w Nowym Jorku to standart, ale wiadomo, że w Nowym Jorku nie będę siedział w pokoju hehe. Chyba tak zrobię, a polecę Lufthansą albo British Airlines

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...