Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wolisz to ok, tylko po co potem lamentować czy zamartwiać sie czy zdjecie było ok? Jak sie wybiera ze samemu sie zrobi zdjecie to nie ma co sie potem nad tym rozwodzić - wybor, jak kazdy, z wszelkimi konsekwencjami (zwłaszcza, ze jak widac, wszelkie walidatory mozna sobIe w d... wsadzić)

Tak jak napisałem dwa posty wyżej czekam na rozmowę i mam nadzieje ze zostanę na nią zaproszony. CN 17xxx, wiec ten walidator do którego linkę podałem nie jest o d**** potłuc a naprawdę się sprawdza, tylko zdjęcie trzeba pstryknąć przy dobrym jasnym rozproszonym świetle żeby nie było cieni za głową, a jęśli z błyskiem, to z większej odległości.

Dragony, jeśli rejestrujesz się do DV2015 to z całego serca życzę Ci żebyś 1go maja miała uśmiech dookoła głowy.

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rany, ale trochę optymizmu nie zaszkodzi. A przy postach sly6 to mozna popaść w głęboką depresję...

Ja za to miałam uśmiech na twarzy odpazdziernika do 1 maja, gdy okazało sie ze nic z tego i było mi z tym uśmiechem dobrze :)

Myślę, ze znaczna większość ludzi na tym forum to osobniki dorosłe i rozumieją co znaczy słowo "loteria" i nie trzeba ciągle i na kazdym kroku usiłować wszystkich sprowadzać na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Mam zapytanie odnośnie loterii DV 2015. Jeste w związku narzeczeńskim, mamy dziecko. Do 2.11 nie ma szans na ślub - czy jest szansa na ślub w późniejszym terminie i dodanie małżonka? Jeśli tak to do jakiego momentu - losowania, późniejszego ypełniania dokumentów jeśli zostaniemy wylosowani, czy tez jeśli w zgłoszeniu nie podamy małżonka, to nawet późniejszy ślub nuie zmieni fakt iż nie zostanie on "z automatu" pod wizę drugiego "podpięty". Chcemy oboje złożyć wnioski, tylko co jeśli wylosuje jedno, czy nasze szanse sa wtedy daremne? Proszę o odpowiedzi, gdyż coraz mniej czasu na decyzje. Pozdrawiam forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do związku to możesz nawet go zawrzeć tydzień przed rozmową, tylko będziesz musiała przynieść na rozmowę formularze owego małżonka oraz odpis zupełny aktu ślubu i odwrotnie jeśli on zostanie wylosowany.

Nie wiem jak jest z Waszym dzieckiem, ale wydaje mi się, że każde z Was musi go wpisać w swoje zgłoszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z Waszym dzieckiem, ale wydaje mi się, że każde z Was musi go wpisać w swoje zgłoszenie

zgadza się - jeśli oboje wysyłacie swoje zgłoszenia to każde z Was w swoim zgłoszeniu wpisuje dziecko i załącza fotografię dziecka.

Co do małżeństwa, to były przypadki że osoby w czasie rozmowy dostawały czas na szybkie zawarcie związku małżeńskiego dziewczyną/chłopakiem i donosiły dokumenty już po rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...