Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tez zycze wygranej wszystkim z niskim CN . Po raz 7probuje :( ehh i bez skutku. Chyba nie pisane mi USA jak czytam, ze osoby raz wysla zgloszenie i WIN

P.S Chyba moja juz ostatnia szansa ze wzgledu na mozliwe zakonczenie GC

Tak, ja nawet sama nie wysyłałam. Zrobił to mąż. Po raz pierwszy wzięłam udział i wygrałam.

Bądź dobrej mysli ..... powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zycze wygranej wszystkim z niskim CN . Po raz 7probuje :( ehh i bez skutku. Chyba nie pisane mi USA jak czytam, ze osoby raz wysla zgloszenie i WIN

P.S Chyba moja juz ostatnia szansa ze wzgledu na mozliwe zakonczenie GC

Bądź dobrej myśli i próbuj, ja bralem udział 2 razy przed 2005 i w dv-2013, nie udało się, ale za to za czwartym razem dv-2014 się udało. Jeszcze nie wiem czy cos z tego bedzie... ale chyba wszystko będzie OK. Życzę Ci powodzenia. :). znam człowieka w imieniu którego zgłoszenie wysłał jego ojciec bez wiedzy kandydata, i został on wylosowany. Jakież było miłe zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymujesz wize na pobyt staly a nie zielona karte..

Karte otrzymasz jak wleciesz na teren USA ,masz 6 miesiecy na wlot na teren USA po otrzymaniu takiej wizy.

po rozmowie wiesz czy masz wize czy tez nie.czasami nalezy cos doniesc -jakies dodatkowe dokumenty

A na karte mozesz czekac 2-3 tyg jak i dluzej juz na terenie USA.

rozmowy beda od 1 pazdziernika 2014 a nie jak napisales od 30 wrzesnia ale chyba wiesz ze moga sie skonczyc rozmowy juz np maju ,czerwcu bo wizy sie skoncza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ze jest ograniczona liczba wiz.

Czyli, gdy mnie wylosuja i zaprosza na rozmowe powiedzmy w maju 2015.

To juz podczas rozmowy, zaraz po, dostaje wize na pobyt staly i od tego momentu mam 6mc na przekroczenie granicy, tak? Czyli powiedzmy do listopada-grudnia 2015.

W listopadzie 2015 przekraczam granice, czekam 6mc na zielona karte juz na terenie USA. Wszystko sie zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...