Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dziekuje za odp:) a wpisuje sie duzymi literami wszystko czy normlanymi:D? to moje ostatnie pytanie

Dwie strony temu masz odpowiedź. Trochę się wysil a nie wszystko gotowe byś chciała mieć.

Ale że jesteś z podkarpackiego to ci odpiszę - piszesz małymi. Oczywiście nazwy własne z dużych liter. Choć myślę, że skoro nie ma wytycznych to nawet jak wpiszesz wszystko dużymi literami to też będzie ok.

I bez polskich znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, być może padło juz takie pytanie na forum....

mojego męża wylosowali w DV 2014, numer mamy 16***, więc podejrzewam że rozmowa przypadnie koniec stycznia, poczatek lutego...

czy jest możliwość brania udziału w DV 2015, skoro jesteśmy jeszcze przed rozmowa na DV 2014? czy będzie to miało ewentualnie wpływ na rozmowie w ambasadzie ( dot. 2014)? pytam się bo chcemy "jakby co" mieć równiez szanse w dv 2015 jeśli tfu tfu cos pójdzie nie tak w 2014.

Dzieki i jeszcze raz sorrki jeśli już podobny post się pojawił ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony temu masz odpowiedź. Trochę się wysil a nie wszystko gotowe byś chciała mieć.

Ale że jesteś z podkarpackiego to ci odpiszę - piszesz małymi. Oczywiście nazwy własne z dużych liter. Choć myślę, że skoro nie ma wytycznych to nawet jak wpiszesz wszystko dużymi literami to też będzie ok.

I bez polskich znaków.

po pierwsze to mialam na mysli czy wszytsko pisac z caps locka, a podkarpackie napisalam z duzej litery , rozumiem ze to mnie dyskwalifikuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jakie 40-50 zł?

Ja robiłam zdjecie i zaplacilam 14 złotych, w Warszawie. Gdybym chciała w wersji papierowej rowniez to musiałabym dopłacić chyba 2 lub 4 złote - czyli maksymalnie zapłaciłabym 18 złotych.

Skad Wy bierzecie takie ceny?

No my tyle płaciliśmy do wizy turystycznej,serio :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...