Skocz do zawartości

First Time In La


Dudda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Bilety do LA wykupione na 20-stego września (wygrana GC).

Lecę z żoną (obywatelką UA), nie mamy żadnych znajomych ani rodziny w US.

To tak dla zobrazowania sytuacji.

Chciałbym dowiedzieć się od Was gdzie można się zatrzymać na samym początku (Motel, Hotel, Hostel).

Wszelkie wyszukiwarki typu Kayak, Expedia, Tripsta oswojone więc obraz jest, ale teraz chciałbym się dowiedzieć czy możecie coś polecić z własnych doświadczeń?

Interesuje Nas coś najelpiej do 100$/night.

Od 20 do 30 września planujemy pobyt w hotelu, a w międzyczasie szukać pokoju, da się zrobić?

Jak to wygląda na przełomie sie - wrz z cenami i dostępnością pokoi do wynajęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

$100 za noc to jednak dosc drogo jak na start, bo przeciez nie musicie chyba mieszkac w centrum? Rozejrzyj sie za extended stay, nie wiem jak w LA, ale tu pod D.C. zaplacisz $250-350 za caly tydzien, w miedzyczasie mozesz szukac pracy I innego zakwaterowania. Nie wiesz ile czasu ci to zajmie wiec lepiej nie przeplacac na poczatku I znalezc jak najtansze rozwiazanie dopoki nie zaczniecie zarabiac pieniedzy. Good luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tanich moteli mogę polecić sieć Motel6 - w rejonie LA chyba nic tańszego nie znajdziesz. Jak będziesz tam mieszkać tak długo to możesz wziąć pokój z jakąś lodówką, czajnikiem, mikrofalówką itp - powinni coś takiego mieć i jest to bardzo wygodne jak możesz sobie samemu zrobić herbatę czy kanapkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zdecydowaliśmy się na Travelodge Hollywood Vermont (śniadanie + wifi + parking w cenie) za 75$ za 3 osoby w pokoju (24-28 sierpinia)

Daj znać jak wypadł ten Hotel, my nie będziemy potrzebowali parkingu.

Extended stay? to jest jakaś opcja w hotelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak wypadł ten Hotel, my nie będziemy potrzebowali parkingu.

Extended stay? to jest jakaś opcja w hotelach?

To jest typ hoteli - zwykle to sa tzw. suites z czyms w rodzaju kuchni. Extended Stay America, Homestead Suites (stosunkowo podle ale da sie przezyc), Mariott ma swoj brand Towne & Suites (przynajmniej mial), ale jest drozszy niz dwa wspomniane wczesniej. Nie wiem jakie jest ich wystepowanie w okolicach LA ale da sie wygooglac w jakies 15 sekund...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typ hoteli - zwykle to sa tzw. suites z czyms w rodzaju kuchni. Extended Stay America, Homestead Suites (stosunkowo podle ale da sie przezyc), Mariott ma swoj brand Towne & Suites (przynajmniej mial), ale jest drozszy niz dwa wspomniane wczesniej. Nie wiem jakie jest ich wystepowanie w okolicach LA ale da sie wygooglac w jakies 15 sekund...

Przyjąłem! Znalazłem już stronę, w LA jest tego dość dużo więc na pewno da się coś "możliwego" ogarnąć.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Daj znać jak wypadł ten Hotel, my nie będziemy potrzebowali parkingu.

Extended stay? to jest jakaś opcja w hotelach?

Spedzilismy tam 4 dni i....motel bardzo ok! Przede wszystkim bylo bardzo czysto i calkiem niezla lokalizacja (do alei gwiazd ok. 3-4 mile). Jedyne co bylo wielka pomylka to sniadanie - zdecydowanie najgorsze na jakie trafilismy do tej pory, ale poza tym naprawde polecam. Za ta cene, z parkingiem strzezonym i wifi grzech bylo nie skorzystac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...