Skocz do zawartości

Wylosowani Po Dv 2013


szymeg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie czy mamy się jeszcze nastawiać pozytywnie na GC? Składaliśmy aplikacje na DV 2013. W maju 2012 nie zostaliśmy wylosowani. Kilka dni temu z ciekawości zajrzałem jeszcze raz na ESC i okazało się, że moja żona trafiła w loterii. Żeby nie pluć sobie w brodę wysłaliśmy wszystkie papiery do KCC ( w sobotę 9 września). Czy mamy jakiekolwiek szanse na powodzenie, czy lepiej sobie odpuścić? Z tego co rozumiem ważny jest też CN (w naszym przypadku to 28xxx).

Co ciekawe przed wakacjami sprawdzałem i status był negatywny. Gdyby teraz nie ciekawość pewnie żyłbym w błogiej nieświadomości :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sam sprawdzilem moje zgloszenie do DV2013, ale bez happy endu. Wedlug roznych informacji krazacych w necie liczbe dotychczas przyznanych wiz w DV2013 szacuje sie na 40 tys wiec mozliwe jest, ze w ostatniej chwili uwolnili kolejne ukryte numery aby zapelnic luke. Zobaczymy czy cos na ten temat mowia w szerokim swiecie. Zla wiadomosc to chyba taka, ze trzeba zdazyc ze wszystkimi formalnosciami do konca wrzesnia, ale mimo wszystko zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie po dzisiejszej rozmowie już pogodziłem, że nic z tego nie będzie. Może to jakiś znak :)

Najbardziej z tego wszystkiego zdenerwował mnie brak informacji (ani mail, ani nic). Gdyby nie moja ciekawość to pewnie bym się nawet o tym nie dowiedział.

Powinien Cie zdenerwowac i powinienes byc zdenerwowany na samego siebie. Zadnych maili nikt nie dostal dopoki sam nie sprawdzil. Wina tylko i wylacznie Twoja - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...