Skocz do zawartości

Paczka Do Pl Z San Francisco


mike50

Rekomendowane odpowiedzi

hej !

znacie jakąś firmę typu Polamer, która ma biuro w lub w okolicy San Francisco? muszę wyslac paczkę,usps poprosił mnie o około 100 dolarów i jak nie będę miał wyjścia, to to zrobię, ale najpierw wolę zapytać mądrzejrzysz ode mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonez Parcel Service ma dwie agencje w tej okolicy, jedną w samym SF i drugą blisko. Tylko to może potrwać. Jak słałem przez nich paczkę z Santa Barbara to z agencjami było tak, że paczki można było im podrzucić tylko w jeden konkretny dzień. Tan gdzie wysyłałem taki dzień to była sobota i tylko raz na dwa-trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem i wydaje mi się, że agencja w SF już nie działa. Póki co skontaktowałem się z tą drugą , prawdopodobnie miałeś na myśli Concord ( jakies 40 mil). Tak czy siak, gdyby ktoś wiedział coś nowego, albo miał jakąś informację o tej agencji w samym SF, byłoby bardzo przyjemnie uniknąć wycieczki do Concord:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałeś lub dzwoniłeś do tego całego polonezu? Z tego co widzę mają nową stronę. Może mieć jeszcze jakieś bugi więc najlepiej po prostu zadzwonić do nich i zapytać.

Witam,

dziękuję za pomoc w temacie. Po kontakcie z Polonezem okazało się, że paczkę można zostawić w firmie Forwardo llc w San Mateo, które znajduje się znacznie bliżej niż Concord. Co prawda Polonez zbiera paczki z obu biur w podobnym czasie, ale w Concord można paczkę zostawić tylko jednego dnia w miesiącu, a w Forwardo kiedy tylko chcesz. Pisze to dla zainteresowanych.

Administrator powinien mnie zablokować za lenistwo.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...