Skocz do zawartości

Permanent Resident Card - I-130


Rekomendowane odpowiedzi

Mój tata ma brata w USA mieszka on tam juz ponad 20 lat, od dawna ma obywatelstwo USA, jeżeli brat taty chciałby go ściagnać do ameryki, jak to wyglada, wiem tyle że brat taty musiał by złozyć wniosek I-130, jakie są koszty złożenia takiego wniosku i jak cały proces przebiega aby tata mógł na podstawie Permanent Resident Card jechać do USA. Prosił bym o wymienienie kroków w punktach, podanie mniej wiecej kosztów i jak mniej wiecej długo by to trawło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Fajnie, a czemu tak długo?,

2.A samo złożenie wniosku I-130 kosztuje cos i ile??

Bo liczba wiz imigracyjnych jest ograniczona a kategoria dla rodzenstwa jest na samym koncu wszelkich kategorii rodzinnych (a w ogole w propozycji ustawy imigracyjej chca ja skasowac - moim zdaniem slusznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to nie jest odpowiedź.

Dowiedziałem sie tego co potrzebowałem, widze ze teraz to nie ma sensu składać takiego wniosku w wieku taty 55 lat a jego brata 62.

No przykro mi, ale po pierwsze nie chce mi sie tlumaczyc, po drugie moja odpowiedz nie ma zadnego znaczenia. Aktualnie mozliwosc petycji istnieje, za chwile moze nie istniec. Dodatkowo pamietaj ze w momemcie jak on by otrzymal wize, Ty czekal bys nastepne kilka(nascie) lat na swoja, a jak w miedzy czasie opusci ten swiat (sorry ze tak brutalnie - ale zdarza sie) to petycja staje sie niewazna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...