Skocz do zawartości

Work&travel 2014


Erwin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Skończyłem studia licencjackie i wybieram się na studia podyplomowe (dwa semsestry) od października tego roku. Nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej informacji czy będę sie kwalifikował na wyjazd W&T jako student studiów podyplomowych.

Druga kwestia, numer SSN będzie bezterminowy, czy tylko będzie obowiązył na czas mojego wyjazdu na W&T?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Skończyłem studia licencjackie i wybieram się na studia podyplomowe (dwa semsestry) od października tego roku. Nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej informacji czy będę sie kwalifikował na wyjazd W&T jako student studiów podyplomowych.

Druga kwestia, numer SSN będzie bezterminowy, czy tylko będzie obowiązył na czas mojego wyjazdu na W&T?

Pozdrawiam.

podyplomówka to nie jest taka prosta sprawa, i wszystko zależy od konsula jak rozstrzygnie Twoja kwestię .

zdarzają się jednak odmowy wiz osobom które są na studiach podyplomowych

No i nie zapominaj że studia podyplomowe nie dają Ci statusu studenta a jedynie słuchacza, a posiadanie

statusu studenta jest głównym warunkiem aby móc uczestniczyć w programie W&T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery SSN sa zawsze bezterminowe tyle ze absolutnie nic z tego nie wynika. Powszechne bezsensowne przekonanie ze numer SSN umozliwia legalna prace (sam z siebie) jest wlasnie bezsensowne...

oczywiście ze nie umożliwia , chyba każdy to powinien wiedzieć ale też bez posiadania jego znalezienie pracy jest dużo trudniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSN jest bezterminowy i jeden na cale zycie. I tak, mozesz pracowac na niego po programie bo sam pracowalem.


a odnosnie wizy to ja musialem przekladac obrone licencjata bo lecialem w 2004 bedac na ostatnim roku studiow licencjackich. Mialem kartke z dziekanatu, ze przelozylem obrone na powakacyjny termin i konsul o ta kartke pytal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...