Skocz do zawartości

Wizy E3 I Ew A Lista Zawodów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

czy ktoś z Was posiada jakieś info np link gdzie moge znależć liste zawodów odpowiednio klasyfikujacych do wizy E3/EW?

Pytam poniewaz strona ambasady podaje iz takowej listy nie posiada?

Pozdrawiam

Ale zdajesz sobie sprawe ze E3 jest tylko dla australijczykow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest EW ? Taka wiza zdaje sie nie istnieje - o ile dobrze pamietam moze byc w projekcie nowej ustawy imigracyjnej ale to tak jakby jej nie bylo.

Poza tym jak masz bana to mozesz zapomniec o jakiejkolwiek wizie pracowniczej - to tak przy okazji.

więc nie wiem dlaczego te wizy widnieja na stronie ambasady:

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/professionals.html

poza tym nie powiedziałam że chciałabym sie o taką wizę ubiegac teraz, chciałabym sprawdzić jaka jest ta lista zawodów które kwalifikuja się do tej wizy,

moze mogłabym szansę wykorzystać czas który mi pozostał własnie do przygotowania o taka wizę, bo przy aplikacji sie o taką wizę napewno byłabym wiarygodna tym razem w rozmowie z konsulem a nawet miałoby to sens a nie znów podchodzic do B2 bo to temats skazany z góry na odmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie wiem dlaczego te wizy widnieja na stronie ambasady:

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/professionals.html

poza tym nie powiedziałam że chciałabym sie o taką wizę ubiegac teraz, chciałabym sprawdzić jaka jest ta lista zawodów które kwalifikuja się do tej wizy,

moze mogłabym szansę wykorzystać czas który mi pozostał własnie do przygotowania o taka wizę, bo przy aplikacji sie o taką wizę napewno byłabym wiarygodna tym razem w rozmowie z konsulem a nawet miałoby to sens a nie znów podchodzic do B2 bo to temats skazany z góry na odmowe.

Ale o którą wizę pracowniczą "chcesz się ubiegać"? Z h1b zakładam wiesz jak jest. Praktycznie całą pulę zgarnia kilka dużych firm. Trzeba spełniac określone wymagania. H2b to wiza czasowa na rok w skrajnych przypadkach do trzech lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o pojeciu "aplikowanie o wize pracownicza". O wizy pracownicze aplikuje pracodawca, nie Ty. Strona ambasady wyglada jak kalka generycznej strony ambasady USA dla jakiegokolwiek kraju, przetlumaczona na Polski...

rozumiem, ale to znaczy że nie moge znależć jakiegos pracodawcy który wystapiłby dla mnie o taką wize, czy ta wiza tez nie przysługuje polakom, czy też jest ona tak rzadko udzielana że praktycznie dla polaka nie do osiągnięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...