Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Zielona Karte


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bosko...
Ostatnim razem czekalam 8 lat a wtedy mowili, ze sie przedluzylo ze wzgledu na zdarzenia 2001 roku. Papiery skladane jakos w 96 jakos, otrzymalismy po rowno 8 lat a mowili, ze potrwa to 2-3 lata (bylismy sponsorowani jako rodzice z dziecmi przez dziadkow obywateli).
My jestesmy F1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosko...

Ostatnim razem czekalam 8 lat a wtedy mowili, ze sie przedluzylo ze wzgledu na zdarzenia 2001 roku. Papiery skladane jakos w 96 jakos, otrzymalismy po rowno 8 lat a mowili, ze potrwa to 2-3 lata (bylismy sponsorowani jako rodzice z dziecmi przez dziadkow obywateli).

My jestesmy F1?

Wy jesteście F3 a nie F1.

I w tej chwili czas oczekiwania to ponad 10 lat, czyli tak, jak kzielu mówił ~ 11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.
Stwierdzilismy, ze bedziemy sie starac o wize turystyczna na teraz w w trakcie o paszport irlandzki.
No i teraz czy ja musze zrzekac sie starej GC? Od razu tez mowic konsulowi ze jestesmy sponsorowani przez mame/tesciowa? To troche dziwne, ze zrzekam sie starej a chce nowa, tzn dla niego moze byc dziwne i az nie wiem jak to wytlumaczyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly niby tak, ale kiedy juz pojdziemy po wize to beda zlozone na nas papiery na sponsorstwo. Jak to tlumaczyc? Przyszlismy po wize turystyczna, ja rzekam sie GC bo nie chce tam byc na stale a rownoczesnie znowu jestem sponsorowana? Czy isc i mowic prawde, zrzekam sie GC bo jest nie wazna (jestem za dlugo poza USA) i chcialam mezowi pokazac USA zanim kiedys wyjedziemy na stale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...