Skocz do zawartości

Ogladanie Polskiej Tv W Usa


Cerise nomade

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja ogladam na kinomaniak.tv

swietna stronka

Ale tam nie ma wiadomosci,a ona chce news itd.Kinomaniak sluzy do ogladania filmow i seriali.

Ja akurat wpadlem na tydzień do PL i zaplacilbym żeby jej nie oglądać... Masakra...

Tu sie zgodze,jak zajade do tesciowej i popatrze w tv to az mnie korci zeby to wylaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kiedys podal strone tutaj na forum polskiej tv. tam byly wszystkie programy, wszystkie seriale itp, chyba okolo $30 miesiecznie z mozliwoscia wyprobowania na miesiac za darmo. pamietam, ze probowalam I naprawde fajna stronka ale oczywiscie, za duzo czasu na to nie mialam, zmienilam komuter I nawet juz nie mam adresu :angry: a chetnie sama bym ja odnalazla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kiedys podal strone tutaj na forum polskiej tv. tam byly wszystkie programy, wszystkie seriale itp, chyba okolo $30 miesiecznie z mozliwoscia wyprobowania na miesiac za darmo. pamietam, ze probowalam I naprawde fajna stronka ale oczywiscie, za duzo czasu na to nie mialam, zmienilam komuter I nawet juz nie mam adresu :angry: a chetnie sama bym ja odnalazla.

Polsky.tv moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Widzieliście gdzieś informacje o Marszu Cieni w Warszawie? To akcja w przededniu Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej... może w którejś ze stacji, do których podawaliście link jest gdzieś audycja/transmisja z tego wydarzenia? Póki co znalazłam info na FB polonijnej księgarni internetowej , wrzucili fajne zdjęcia, więc podaję tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...