Skocz do zawartości

Kiedy Ubiegać Się O Wizę


kasik515

Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam taką sprawę. Poznałam chłopka z USA przez internet już bardzo długo go znam i chciałabym go odwiedzić. Czytałam forum i tak myślę , że nie mam dużych szans na wizę, niedawno skończyłam studia. Nie mam obecnie pracy, chciałabym pojechać na wiosnę lub lato przyszłego roku. On by mi sfinansował podróż. Nie mam zbyt wiele oszczędności, żeby pokazać na rozmowie. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 miesiące później...

Najlepiej będziesz jeśli znajdziesz sobie jak najszybciej jakąś prace, wtedy będziesz miała na pewno większe szansa na dostanie wizy. Ja starałem się w grudniu ubiegłego roku o wizę, ale nie udało mi się :( , również nigdzie nie pracowałem i chyba to przeważyło na moja niekorzyść -_- .

W tym roku będę starał się ponownie o wizę, ale wcześniej zamierzam znałeś jakąkolwiek prace ,aby udowodnić konsulowi, że mam silne więzi z Polską (choć to też nie gwarantuje otrzymania wizy :mellow: , ale będę miał większe szanse ;) )

Tutaj na tym forum ludzie bezrobotni dostawali wizę,ale mieli po prostu ogromne szczęście :) .

Tak czy owak życzę Tobie powodzenia ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze juz pracujesz :)

a to kiedy chcesz isc do pracy a kiedy po wize ,aby nie bylo tak ze pare dni,tyg pracujesz i idziesz po wize :)

byly kiedys takie przypadki ze ludzie zapisywali sie do szkol,pracowali i zaraz byli po wize i bylo to z roznym skutkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nic nie mogę znaleźć -_- , ale nie podaje się :) .

Co do wizy to mam plany, aby się starać w tym roku, choć jak nie znajdę pracy w miarę szybko to sobie odpuszczę na jakiś czas ;)

byly kiedys takie przypadki ze ludzie zapisywali sie do szkol,pracowali i zaraz byli po wize i bylo to z roznym skutkiem ;)

Ja postaram się pracować co najmniej parę miesięcy zanim znów będę się ubiegał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...