Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że jeszcze sprecyzują kiedy otowrzą program, bo rozumiem, że po 31 stycznia, nie mają namyśli ze już 1 lutego będzie otwarty ? Obawiam sie spooorego zainteresowania programem :)

Swoją droga, Ci którzy mają doświadczenie, mozna się jakoś przygotować do rejestracji ? Jakie dokumenty/ dane są potrzebne, aby mieć wszystko pod ręką ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moga np otworzyc go po 10 lutego,nalezy sprawdzac strone Ambasady :)

moga np otworzyc przyjmowanie wnioskow na staz-praktyke a na prace wakacyjna w pozniejszym czasie

pod reka masz miec kase na koncie aby oplacic za program,do tego skan paszportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam wszystkich!


Mam wątpliwość dotyczącą wypełnienia kwestionariusza na pierwszym etapie IEC w koncie Kompass. (bazuje na tym, który był w 2013 roku)

Chodzi o to, że w zeszłym roku powiedzmy skończyłam studia, za jakiś miesiąc będę broniła tytuł. Czy zaznaczyć mam, że studia już zakończyłam czy że są one w trakcie? (wszystko mam zaliczone, zdane i czekam tylko na termin obrony)



Boję się, że zaznaczę w Kompassie na pierwszym etapie, że skończyłam a na drugim zażądają np dokumentu ukończenia.


Będę wdzięczna za jak najszybszą odpowiedź.


(dodam tylko,że będę się starała o Working Holiday)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani :)

Mam kilka pytań:

1. Na którym etapie rejestracji trzeba przedstawić posiadanie środków $2500? Czy załącza się jakieś potwierdzenie salda podczas rejestracji?

2. Czy wystarczy zwykły wyciąg z banku lub potwierdzenie salda w naszym języku, czy trzeba zakładać jakieś konto walutowe jeszcze będąc w Polsce?

Te pytania spędzają mi sen z powiek, dziękuję z góry za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze jak bylo w 2013 roku

Nalezalo w pozniejszym czasie pokazac srodki na koncie ,najwazniejsze to aby sie zalapac na numer :) tego powinnas pilnowac a nie konta ;)

co do konta to nalezalo przedstawic tlumaczenie w j.angielskim lub tez francuskim i moglas miec w zlotowkach,wazne aby bylo to min 2.500 dol kan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję sly6 :) Masz rację, że przede wszystkim, to trzeba się tam dostać :)

A jeszcze mam takie techniczne pytanie. Troszkę zagmatwana jest dla mnie sprawa ile czasu ma sie na uzupełnienie podania, tzn - próbuję się załapać na numer, udaje się i przydzielają go, to jasne.

A teraz ile czasu mam na załączenie wymaganych dokumentów? Czy to, że mam już numer pozwala mi spokojnie załączać wszelkie dokumenty i nie muszę się juz tak spieszyć? Czy jest taka opcja, że ktoś mi może sprzątnąć miejsce, bo szybciej wypełnił całe podanie i automatycznie spadam o parę oczek i nie dostaję się już do programu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu bylo 6 miesiecy na uzupelnienie papierow a teraz bedzie 3 miesiace,nie ma tak ze spadasz z kolejki,jest za to kolejka rezerwowa jak sie na miejsce nie zalapiesz,wtedy i do konca roku mozesz czekac na wolne miejsce

jak znasz jezyk to tutaj masz to ladnie pokazane,napisac co i jak bedzie,jest :)

http://www.canadainternational.gc.ca/rep_missions/assets/images/2014-online-application-process_applicants_EN.jpg

http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/experience_canada_experience/kompass-desc.aspx

w jezyku francuskim

http://www.canadainternational.gc.ca/rep_missions/assets/images/2014-online-application-process_applicants_FR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...