Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a jak to jest z tą opłatą ? można ją uiścić teraz ? w jaki sposób to będzie się odbywać ?

mam dziwne przeczucie, że konto w kompasie załozone teraz działa w trakcie rejestracji, dlatego ludziom udało się tak szybko zarejestrować, ale kto wie...

Płacisz dopiero po wysłaniu aplikacji, kiedy IEC skontaktuje się z tobą przez twoje konto Kompas. Wtedy też załączasz zaświadczenie o niekaralności.

Przed otwarciem programu nie ma możliwości założenia konta. Przynajmniej ja jej nie mam. Próbowałam klika razy. Po kliknięciu na "Register" pokazuje mi się informacja z tamtego roku, że program jest zamknięty. Myślę, że osoby, które tak szybko się zarejestrowały, musiały mieć działające konta z zeszłego roku, chociaż według oficjalnej wersji, stare konta nie działają. Inaczej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sly za odpowiedź !

Czy możesz jeszcze napisać jakie dane osobowe poza tymi podstawowymi jak Imię , nazwisko , adres i numer paszportu należy wpisać ?

Rozumiem że wszystko ma być bez polskich liter ?

numer paszportu wpisuje z literami bez spacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja mam dylemat między Kanadą i Nową Zelandią.

Programy podobne, tu i tu można być rok pracować itp, z pewnymi różnicami...

Programy ruszają w podobnym czasie, najchętniej spróbowałbym uderzyć do obydwu. Moim piorytetetem jest Kanada ale boje się, ze mogę się nie załapać. Jednak gdyby się udało, to przepadłby mi wyjazd do NZ, a tam aplikować można tylko raz...

i bądź tu mądry, na końcu okaże się ze zostane w domu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tylko ty znasz odpowiedź na te pytanie :- )

Ja to widzę tak że z ICE możesz się wycofać do pewnego etapu i odzyskasz pieniądze , z wyjątkiem kosztów zdobycia dokumentów , a skoro Nowa Zelandia jest z zasady cięższa do osiągnięcia (limit do jednego startu) to lepiej stawiać na to co trudnej zdobyć , potem możesz próbować osiągnąć łatwiejszy cel jeśli ci się nie uda z tym trudniejszym

Gdzie można poczytać konkretnie o tej Nowej Zelandii ?


Kurcze a ja mam dylemat między Kanadą i Nową Zelandią.

Programy podobne, tu i tu można być rok pracować itp, z pewnymi różnicami...

Programy ruszają w podobnym czasie, najchętniej spróbowałbym uderzyć do obydwu. Moim piorytetetem jest Kanada ale boje się, ze mogę się nie załapać. Jednak gdyby się udało, to przepadłby mi wyjazd do NZ, a tam aplikować można tylko raz...

i bądź tu mądry, na końcu okaże się ze zostane w domu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...