Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wybiera się ktoś na najbliższe targi w Warszawie, które odbędą się w marcu? Jeśli tak, to jesteście zdecydowani na jakiś konkretny park? Jedziecie sami, grupą? A może ktoś już kiedyś jechał sam, np. do Dorney Parku? ;)
Moja grupa niestety się wykruszyła, zostałam sama i mam dylemat- jechać, nie jechać? Trochę się obawiam jak to wyjdzie z noclegiem, przelotem, gdy nikogo nie znam. Nie chciałabym trafić do pokoju z całkiem obcymi ludźmi ;)
Może ktoś sam z Trójmiasta się wybiera, konkretnie jakaś dziewczyna? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze nie, właśnie cały czas się jeszcze zastanawiam, ale z tego co wiem to na targi pracy trzeba się spieszyć bo szybko kończą się miejsca. Trochę więcej czasu jest na opcje placement.

Ale myślałam właśnie nad targami i dorney park ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad placement też myślałam, tylko tam to już chyba w ogóle nie wiadomo z kim będę ;p chyba że jedzie się z drugą osobą (której nie mam :D ), ale wtedy z kolei nie wiadomo gdzie się trafi..

Mój ang też jest na bardzo średnim poziomie :D

A masz jakiegoś znajomego może który wyjechał z ccusa? Jakieś relacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam 3 osoby ktore byly na tym (moze 4 ale 4 poznalam teraz na spotkaniu) i byly zachwycone kolega to mnie non stop na to namawia a ja sie boje tego ze jak przyjdzie miesiac zwiedzania i trzeba bedzie zalatwiac sobie samemu nocleg to polegne dlatego tak chcialabym z 2 osoba jechac.. a moze bym sie spytala kordynatorki czy mozna jakos sie laczyc z inna uczelnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...