Skocz do zawartości

Przewóz Konsoli W Bagażu. Będą Problemy?


Schook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym na początku przywitać się, jestem nowym użytkownikiem portalu i niedługo wybieram się do USA, konkretnie do Dallas, do kuzynki. Myślałem o przywiezieniu sobie ze Stanów Playstation 4 w moim bagażu. W związku z tym nasuwa się moje pytanie. Czy będą z tym jakieś problemy? Czy ktoś już coś takiego robił? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie powinno być żadnych problemów, tylko wypakuj z oryginalnego pudełka i będzie OK.

Ja ze Stanów przywiozłam 2 laptopy (zwykły laptop i mały netbook) w bagażu podręcznym i nikt się o nic nie pytał. Podczas jednej z moich podróży (w 2007r.) zapakowałam do walizki nawet duży komputer (typu desktop tower), ale to już na bagaż nadawany. Nadźwigałam się tej walizy po lotniskach, ale problemów nie było żadnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie powinno być żadnych problemów, tylko wypakuj z oryginalnego pudełka i będzie OK.

Ja ze Stanów przywiozłam 2 laptopy (zwykły laptop i mały netbook) w bagażu podręcznym i nikt się o nic nie pytał. Podczas jednej z moich podróży (w 2007r.) zapakowałam do walizki nawet duży komputer (typu desktop tower), ale to już na bagaż nadawany. Nadźwigałam się tej walizy po lotniskach, ale problemów nie było żadnych :P

Dzięki wielkie, tak prawdopodobnie zrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grudniu przywiozłem PlayStation3 z USA do Polski.Jedynym problemem było to że musiałem zapłacić 60$ nadbagażu bo na moje nieszczęście wiozłem wersje FAT która waży ok 5 kg i z kilku kg więcej zrobiło sie 32 :).w PS3 jest region FREE czyli będą działały gry z całego świata.jedynie blokada jest założona na filmy blu ray,także jak masz konsolę NTSC to musi być film na region NTSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do konsoli to nie powinno być problemów bo kiedyś też leciałem 5 lat temu z playstation2

ale potem miałem problemy bo Polskie gry niedziałały mi bo to amerykanska wersja była

a europejskie gry są na europejską kosnole

NTSC i Pal to są własnie dwie różne wersja jedna usa druga eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...