Skocz do zawartości

Tanie Bilety Do Ny I Nie Tylko!


Christina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

coś nie chcę mi się w to wierzyć.na końcu okaże się że kasę wezmą a po firmie ani śladu ....jakiej linii by się opłacało sprzedać bilet za ~500-600zł jeżeli ogólnie średnio taki bilet kosztuje z 2000-3000 zł.

Jasne, że mogą być! A kojarzy ktoś z was bilety z Mediolanu do Tajlandii, dwa lata temu za 1 USD? :)

Był taki błąd w systemie na włoskiej stronie AlItalii. No i ludzie polecieli!

Ja sam kupiłem bilet do NYC na styczeń za 1500 zł. LOT/Virgin Atlantic przez LHR. Parę miesięcy po tym jak kupiłem pojawiły się te bilety jeszcze po 1200 zł.

Z Europy do USA jest sporo promocji, ale brakuje w drugą stronę. A po Europie to już za drobne z kieszeni można latać!

2000-3000 zł to bilety na wakacje, a te były w tej cenie, bo na styczeń!

Mnie udalo sie wejsc na strone i zrobic rezerwacje.Doszedlem do wpisania danych pasazerow i kiedy juz chcialem zaplacic to mnie zablokowalo ( error )

Wydaje mi sie ,ze mieli nieznaczna ilosc promocyjnych biletow i sie skonczylo.

No to zawsze jest tak, że tych biletów jest tylko kilka.

Zauważyłem, że jak info pojawi się na takim np. Fly4free to tych biletów już nie ma, bo ktoś już je kupił. Są tacy maniacy, którzy całe dnie siedzą przed kompem i wyszukują promocje.

"wideroe.no is closed some hours due to technical reasons" :)

hehe, tak to jest jak się oferuje takie bilety. :)

System się przegrzał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos kupil to niech sprawdzi na stronie https://www.checkmytrip.com/cmt/apf/cmtng/index?LANGUAGE=PL&SITE=NCMTNCMT czy jego rezerwacja znajduje sie w systemie.

Tak, widać moją rezerwację na tej stronie

Na stronie United Airlines też jest cała moja rezerwacja, więc już chyba mogę odetchnąć z ulgą na ten moment.

Podobno zostały niedobitki tanich biletów na tej stronie np z Berlina do Miami za niecałe 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...