Skocz do zawartości

Jazda Bez Wizy W Nyc


arabbek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zwracam się do was z prośbą o odpowiedz na moje pytanie mianowicie jak wygląda jazda po nyc po wygaśnięciu wizy na Polskim prawie jazdy,jeżeli temat był juz poruszany na forum prosze o linka. Pytam ponieważ taka sytuacja może mi się przydażyc i interesuje mnie jakie mogą być tego konsekwencje.Prosze darowac sobie wszelkie wpisy typu pasożyt , darmozjad bo zostaje nielegalnie - jeżeli możecie pomóc proszę o odpowiedz na moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma jezdzila kilkanascie lat po NY bez zadnego prawa jazdy, zielonej karty I innych tego typu papierkow. Ma sie dobrze. Dwa lata temu dostala GC.

Przypuszczam, że jeżdżenie bez uprawnień nie ma nic wspólnego z wizami, zielonymi, niebieskimi czy różowymi kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę iż napisał o POLSKIM prawie jazdy, niby mała róznica i policja nie powinna się czepiać ale może zażądać paszportu ..... potem analiza czy takie POLSKIE prawo jazdy jest ważne w USA gdy jest się tak długo....... ogólnie jak jeździłem turystycznie na polskim prawku to dociekali czy mam prawo jeździć tutaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę iż napisał o POLSKIM prawie jazdy, niby mała róznica i policja nie powinna się czepiać ale może zażądać paszportu ..... potem analiza czy takie POLSKIE prawo jazdy jest ważne w USA gdy jest się tak długo....... ogólnie jak jeździłem turystycznie na polskim prawku to dociekali czy mam prawo jeździć tutaj....

... Jak już ktoś kiedyś napisał, to zależy od policjanta czy uzna czy nie, czy będzie dociekal czy nie. Ludzie piszą, że jeździli na polskim itd, ale ile kontroli przeszli? Ja przez 6 lat dwie. Jedną za złamanie przepisów i jedną kontrolę na blokadzie. Ogólnie nie przepadają w USA za jazdą na zagranicznych prawach jazdy i to powyżej ustawowego terminu, bo jak argumentują, że jak sprawdzą czy jeżdżą 6 m-cy. Tu moim zdaniem jak w poście wyżej istnieje ryzyko wpadki, bo jak coś się stanie to policja na pewno będzie sprawdzać czy dany kierowca miał prawo jeździć na krajowym i tu pojawia się paszport i wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...