Skocz do zawartości

Ślub Z Obywatelem Ameryki (Weteranem) - Waiver


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze uzywacie takich sformułowań, że totalnie się pogubiłam:( Może napiszę jeszcze, że mąż wczoraj dzwonił do Ambasady US w Polsce i powiedzieli mu, że to nie jest tak, że oni mają coś przeciwko mnie, ale o to, że bez załatwienia waivera nie moze konsul dac mi wizy, bo jest to niezgodne z prawem.

Na temat tego co mówią w ambasadzie/konsulacie można książkę napisać. Ambasada nie jest od udzielania porad prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Robia problem bo zlamalas prawo... A w Twojej gestii było sie dowiedziec ze Ci wiza nie przysluguje za overstay. Dowiedzialas sie teraz- trudno.

Nie ma co plakac tylko brac sie do roboty. Skontaktujcie sie z JAG i bierzcie sie za waiver :)

edit: waiver i tak sie sklada dopiero po odmowieniu wizy. Nie wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robia problem bo zlamalas prawo... A w Twojej gestii było sie dowiedziec ze Ci wiza nie przysluguje za overstay. Dowiedzialas sie teraz- trudno.

Nie ma co plakac tylko brac sie do roboty. Skontaktujcie sie z JAG i bierzcie sie za waiver :)

edit: waiver i tak sie sklada dopiero po odmowieniu wizy. Nie wczesniej.

tego też nie wiedziałam, ok już sie napłakałam teraz czas zacząć działać. Dziekuję za wszystkie rady baaaardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka, Twój mąż powinien też zwrócić zię o pomoc do swego kongresmana. obszernie opisać Waszą sytuację i jego utratę zdrowia w służbie dla Ameryki, itd. itp. Kongresmani zazwyczaj reagują na wszelkie problemy swoich wyborców, szczególnie weteranów, tak że jego poparcie może wiele zdziałać. JAG oczywiście też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...