Skocz do zawartości

Sale Sale Sale - Wyprzedaże 2013/2014


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hahaha. jaki temat ale niektorzy nie maja pojecia jak to ciezko gdy trzeba kupowac to co pasuje a nie to co sie chce. a co do online to troche lipa jak nie mozna przymierzyc bo oprocz rozmaru to jeszcze jest masa "modeli".

A wranglery, Lee i Levis jakos za bardzo mi nie podchodza.

Borykam sie z tym samym problemem, bo mam 180 cm wzrostu i wiekszosc spodni jest mi przykrotkawa - dlugosc musi byc 36,a w wiekszosci sklepach nawet online najdluzsze z fasonu ktory mi sie podoba to 34. A kiedy juz cos znajde na dlugosc, to zwykle jest to na osobe duzo szerszą ode mnie. Wiec doskonale Cie rozumiem;)

Do do mierzenia spodni ze sklepow online, to ja robie tak, ze zamawiam dwie pary spodni, w domu przymierzam i odsylam ta, ktora mi nie przypasowala, a np. w sklepie Asos wysylka do domu jak i odsylanie towaru jest darmowe, wiec ... http://us.asos.com/Search-Page-11/Cat/pgecategory.aspx?cid=18705&WT.oss=trousers&WT.oss_r=1&oss_pv=1&oss_url=1#state=Rf-300%3D1889%2C1886&parentID=Rf-300&pge=0&pgeSize=36&sort=-1%C2'>

Nie napisales jakie spodnie Ci podchodza, wiec podalam strony z ktorych zamawialam ostatnio spodnie dla taty na takie wlasnie wymiary, a jemu sie akurat wranglery podobaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Borykam sie z tym samym problemem, bo mam 180 cm wzrostu i wiekszosc spodni jest mi przykrotkawa - dlugosc musi byc 36,a w wiekszosci sklepach nawet online najdluzsze z fasonu ktory mi sie podoba to 34. A kiedy juz cos znajde na dlugosc, to zwykle jest to na osobe duzo szerszą ode mnie. Wiec doskonale Cie rozumiem;)

Do do mierzenia spodni ze sklepow online, to ja robie tak, ze zamawiam dwie pary spodni, w domu przymierzam i odsylam ta, ktora mi nie przypasowala, a np. w sklepie Asos wysylka do domu jak i odsylanie towaru jest darmowe, wiec ...

Nie napisales jakie spodnie Ci podchodza, wiec podalam strony z ktorych zamawialam ostatnio spodnie dla taty na takie wlasnie wymiary, a jemu sie akurat wranglery podobaja :)

Paulina ja kupuje jeansy w Buckle. Maja nawet długość 37 jak zapragniesz. Ja tez jestem wysoka i szczupła i zawsze miałam problem z długimi spodniami, wiec teraz muszę mieć super długie, taka juz psychika po przejściach LOL i kupuje najczesciej 35.5. Maja spodnie dość drogie ale tez zawsze maja cos na przecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D Tam jeszcze nie sprawdzalam :) W Polsce spodnie na moja dlugosc udawalo mi sie znalezc w Big Star - ba, do teraz mam jedna pare ze soba w USA i po 5 latach nic sie z nimi nie dzieje, a meczylam je bardzo czesto. A w USA sie jeszcze nie ogarnelam z jeansami, ale moze dlatego, ze pogoda pozwala mi na to, zeby przez 8 miesiecy chodzic w szortach, a zimą zwykle w leggingsach trzymajacych cieplo i takich odzien mam teraz najwiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...