Skocz do zawartości

Wiza F-1 Interview Krakow


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

w poniedzialek mam interview, zaczynam miec stresa..;)Zastanawiam sie, czy oprocz mowienia prawdy i tylko prawdy, powinnam byc przygotowana na jakies szczegolne pytania..?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Violonczela

Moga pytac co po powrocie do Polski, zeby ustalic wiezy z Polska

... no tak..pracy moge juz nie miec...,szef zatrudni mlodsza ;)

Napisalam ze zamierzam tam byc 24 miesiace, tyle ile trwa kurs, ale tak naprawde to nie wiem..ile zostane, czy nie bedzie zle odebrane, ze tak powiem.., jakby co. ? Przy wizie B-2 mnie maglowal... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że nie wiesz ile. 2 lata i koniec. Nawet jeśli coś kombinujesz potem. ;-) oni mają świadomość, że praca nie poczeka, ale do czasu jak Twoje papiery będą mówić coś innego to 2 lata . To jest zasada nr 1 na F-1. Powinnaś tą informację dostać ze szkoły w pakiecie powitalnym. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Nie mów, że nie wiesz ile. 2 lata i koniec. Nawet jeśli coś kombinujesz potem. ;-) oni mają świadomość, że praca nie poczeka, ale do czasu jak Twoje papiery będą mówić coś innego to 2 lata . To jest zasada nr 1 na F-1. Powinnaś tą informację dostać ze szkoły w pakiecie powitalnym. :-)

Ok, czyli do konca kursu i tyle, tak? No jakies mam tym razem mieszane uczucia..Jeszcze jutro sie przygotuje psychicznie..,w koncu mam praktyke z psychologia interpersonalna ;)

Przez dwa lata znajdziemy Ci przystojnego amerykanina I stary pracodawca nie h sie pocaluje w nos

na bank sie pocaluje w noc...;), podwyzki nie chcie dac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...