Skocz do zawartości

Wiza F-1 Interview Krakow


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, czyli do konca kursu i tyle, tak? No jakies mam tym razem mieszane uczucia..Jeszcze jutro sie przygotuje psychicznie..,w koncu mam praktyke z psychologia interpersonalna ;)

Nie spinaj się tylko. Mnie nigdy w ambasadzie o to nie pytał. Co innego na wjeździe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Violonczela

no musze sie pochwalic ;), wize dostalam..

Oczywiscie interesowalo go, czy moj pracodawca bedzie na mnie czekal przez 2 lata - powiedzialam, ze na bank bedzie.. ;)

Interesowalo go, co robilam podczas ostatniego pobytu w Stanach..,chyba chcial mnie zaskoczyc ;). Rozmowa mila, rzeczowa i wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze sie pochwalic ;), wize dostalam..

Oczywiscie interesowalo go, czy moj pracodawca bedzie na mnie czekal przez 2 lata - powiedzialam, ze na bank bedzie.. ;)

Interesowalo go, co robilam podczas ostatniego pobytu w Stanach..,chyba chcial mnie zaskoczyc ;). Rozmowa mila, rzeczowa i wszystko...

Kieddy przybywasz? W paru miejscach trzeba by nowy asfalt polozyc. Nie wiem czy miasto sie wyrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Kieddy przybywasz? W paru miejscach trzeba by nowy asfalt polozyc. Nie wiem czy miasto sie wyrobi.

1 kwietnia do szkoly ! ;), wiec mysle, ze juz w marcu mozesz rozwijac asfalt, oprocz tego poprosze o platki roz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

interesuje mnie jeszcze jedna kwestia, otoz; czytalam na str.ambasamy, ze moge przyjechac miesiac wczesniej przed rozpoczeciem nauki. A czy moglabym przyjechac dwa miesiace wczesniej ? Czy wiza B-2, ktora mam, jest wazna?, jak to jest..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...